Heureka
+421 948 079 286 (pracovné dni, 7-15)

Ručíme za originalitu každého kúska

U nás nájdete tie najlepšie a najzaujímavejšie kúsky zo svetových značiek, ktoré práve vládnu vo svete módy.

A zaujíma vás, či sú všetky produkty naozaj originálne?
ÁNO, sú 100% originálne, za to MY ručíme!
 • od roku 2008 sme autorizovaným predajcom všetkých nami ponúkaných značiek.
 • Tovar objednávame z centrály danej značky, vďaka čomu k vám putuje vami vybraný tovar priamo z Talianska, Španielska, Anglicka, Austrálie...
 • Všetok zakúpený tovar môžete bez problémov vrátiť alebo vymeniť.
 • Na všetko u nás máte 2 roky záruku.

Ak stále máte akékoľvek pochybnosti, určite neváhajte a obráťte sa na nás na info@differenta.sk alebo 0948 079 286Radi vám zodpovieme všetky vaše otázky.

NAŠE CERTIFIKÁTY

Môžem zaplatiť dobierku platobnou kartou?

Každý dopravca ponúka rôzne možnosti platby, preto je dobré informovať sa priamo u konkrétneho poskytovateľa.

Bližšie informácie o Slovenskej pošte, môžete nájsť na tomto odkaze: https://www.posta.sk

Spoločnosti GLSDHL ponúkajú možnosť uhradiť balík na dobierku nielen v hotovosti, ale aj platobnou kartou. Táto služba nie je pre príjemcu spoplatnená. Platiť možno všetkými bežnými platobnými kartami vydanými v Slovenskej republike.

Či sa môže platiť platobnou kartou na vašej pobočke siete Zásielkovňa.sk, možno dohľadať v nasledujúcom odkaze: https://www.zasielkovna.sk/pobocky

Ako balíme?

S láskou a starostlivosťou. 

 • Každý produkt pred odoslaním starostlivo kontrolujeme. Používame výplne, aby produkt pri prípadnom páde krabice na zem všetko prežil.
 • Snažíme sa recyklovať obalové materiály tak, aby sme nezaťažili prírodu. Recyklovanú krabicu spoznáte tak, že na nej nájdete samolepku "Cestovateľská krabica".

Ale aj napriek tomu, keby ste objavili problém, dajte nám hneď vedieť. Sľubujeme, že všetko vyriešime k vašej spokojnosti.

 

pokračovanie »

Kto sme?

Láska k móde

od roku 2008 sme tu pre vás. Na počiatku stála nespokojnosť s nudnou slovenskou módnou scénou. A tak sme sa pustili do boja. A dávame do toho srdce. Pretože vy to viete a vďaka tomu nás snáď máte radi ... a my máme radi vás, a preto je vždy náš hlavný cieľ vaša úplná spokojnosť.

Čo to je za krásu?

Prvá bola španielska značka Desigual, ktorá sa teraz teší veľkej obľube. Potom plastové voňavé topánky Melissa, ktoré k nám vozíme až z Brazílie. V Holandsku sme našli naozajstnú štýlovku - značku Scotch&Soda. V Anglicku dve značky krásnych doplnkov - Disaster Designs a Santoro London. Potom nám vadilo, že topánky Crocs sú tu vnímané len ako škaredé "dreváky", a tak vám ukazujeme, že majú aj krásne a pohodlné balerínky. Farebné ponožky Happy Socks, plastové kabelky O Bag alebo talianske štýlové náramky Ops!Objects sú už len čerešničkou na torte. Ale stále to nie je všetko... no, uvidíte sami ;) A to zďaleka nekončíme ... ideme ďalej.

Nie sme len jeden z najväčších a najobľúbenejších slovenských módnych e-shopov

Postup výmeny / vrátenia tovaru

 • Ako postupovať:

 • tovar môžete bez problémov vrátiť či vymeniť do 14 dní od doručenia zásielky
 • nepoužitý a neznečistený tovar pošlite späť na našu adresu, spoločne s kópiou faktúry alebo napísaným číslom objednávky (faktúru posielame len elektronicky, na emailovú adresu, takže ju prosím hľadajte v maili)
 • k zásielke stačí pripísať, či si prajete tovar vrátiť alebo vymeniť
 • v prípade výmeny uveďte, za aký tovar / veľkosť si prajete meniť. V prípade vrátenia tovaru uveďte číslo bankového účtu (IBAN), kam si prajete vrátiť peniaze
 • v prípade topánok, prosíme - vráťte nám ich v nepoškodenej a nepolepenej originálnej krabici, ktorú zabalíte / pri oblečení a doplnkoch sú visačky dôkazom, že tovar nebol nosený

Adresa pre zaslanie je:

Zásielkovňa Differenta
ID: 94877590
Kopčianska 3338/82A851 01 Bratislava
Slovensko

Jedná sa o zberné miesto balíkov pre slovenských zákazníkov, odkiaľ sa balíky posielajú ďalej, na centrálny sklad do Čiech. Pokiaľ sa teda občas prijatie Vášho balíka trochu predĺži, budeme Vám vďační za Vašu trpezlivosť, určite sa k nám však každý balík dostane a peniaze vám budú vrátené :)

Náklady za vrátenie tovaru si hradí zákazník sám.

Je možnosť vrátiť tovar aj prostredníctvom Zásielkovne.

 • tovar, ktorý chcete vrátiť, zabaľte a napíšte na balík hore uvedenú adresu aj s ID
 • vyberte si najbližšiu pobočku Zásilkovne na https://www.zasielkovna.sk/pobocky
 • na prepážke povedzte kód "93127061"
 • po odovzdaní získate potvrdenie o prijatí
 • v Zásielkovni v tomto momente neplatíte, cena služby (1.70 €) vám bude odpočítaná z vrátenej sumy
 • pri VÝMENE tovaru cez Zásielkovňu je to úplne ZADARMO