Heureka
+421 239 183 083 (pracovné dni, 7-15)

Zoštíhľujúci triky v oblékání- ako využiť farby?

  %04. %10. %2013      Zo sveta módy

Už sme si v našom magazíne hovorili niečo k tomu, ako využiť zoštíhľujúce triky v obliekaní. Ako kombinovať a nosiť správne pruhy, aby Vám skôr pomáhali ku krásnej postave, tak dnes si povieme pár drobností k využitiu farieb. To, že čierna farba zoštíhľuje už asi vieme všetci, ale teraz ide o to to ešte vedieť využiť vo svoj prospech;)

Optický klam 1. - Hranie s líniami v oblasti ramien

Zeštihlující triky v módě Zoštíhľujúci triky v móde

Jedným z najjednoduchších trikov v obliekaní, keď máte trošku širšie stehná, je zvoliť si hlbší výstrih. Páni tak nebudú mať šancu sa Vám na stehná pozrieť, aj keby chceli :) Avšak je to vhodné aj kvôli vyváženie spodnej a hornej časti tela. Tieto dva obrazy to dokonale vystihujú. Šaty v spodnej časti na ľavej strane vyzerajú dole užšie, vďaka rozšíreniu ramennej časti.

Optický klam 2. - Tmavé farby

Zeštihlujíci triky v oblékání Zoštíhľujúci triky v obliekaní

Je to úplná pravda, keď sa hovorí, že čierna zoštíhľuje. Avšak pre doplnenie, každá tmavá farba zoštíhľuje, ak je umiestnená vedľa farby svetlejšie. Tu je na hornom obrázku názorný príklad, kde je vidieť, že temnejší časť poľa vyzerá menšie. A to si zoberte, že je to obrázok malinký. Čo potom, keď to isté využijeme na našich nádherných krivkách :) Čiernu je teda najlepšie nosiť na partiách, ktoré by ste rada opticky zoštíhlila.

A ak tieto tipy zvládnete, budete sa cítiť skvele vo všetkom, čo budete mať práve na sebe.

Publikoval: Team Different

Páčil sa vám článok?