Heureka
+421 239 183 083 (pracovné dni, 7-15)

Zostaňte doma, štýlovo

  %05. %11. %2020      Zo sveta módy

"Zostaňte doma" počúvame v poslednej dobe dosť často, nemyslíte? Niektorí z nás vítajú viac času tráveného s rodinou v pohodlí domova, iní sa možno cíti tak trochu uväznenie. My Differenťáci sme sa ale rozhodli hľadať radosti aj v maličkostiach a tie chvíle trávené doma si zase o niečo viac spríjemniť.

Už ste videli potrebné nové hebučké deky Hip? Do tých my sa radi zavŕtajú pri sledovaní filmu alebo obyčajnom leňošenie. Nájdete k nim aj štýlové vankúšiky alebo dokonca obliečky do spálne v rovnakom dizajne. Potom ale vysoké riziko, že to u vás doma bude tak krásne, že sa vám von ani chcieť nebude.

K domácej pohode rozhodne nesmie chýbať sviečky! Plápolajúci plamienok upokojuje a vône značky Woodwick navodí dokonalú atmosféru. Ich knôty navyše praskajú ako oheň v krbe, čo je pomyselná čerešnička na torte toho pravého relaxu.

Dáte si radi šálku kávy alebo čaju? Vychutnajte si ho z roztomilých hrnčekov Anekke. Ich designy vás dovedú ku hviezdam.

Nezabúdajte ani na seba, teda na to, čo máte na sebe. Aj doma totiž môžete zvoliť pohodlný, ale stále trendy domáci outfit, v ktorej sa vám bude doma dobre odpočívať, cvičiť, pracovať i napríklad piecť nejakú lahôdku pre vašich blízkych ;-)

Už sa vidíte doma? My áno a radi. Užime si to spoločne s different maličkosťami, ktoré nás všetkých teší.

Publikoval: Katka Kocandrlova

Páčil sa vám článok?