Heureka
+421 239 183 083 (pracovné dni, 7-15)

Zimné topánky - tipy na top značky

  %15. %01. %2018      Zo sveta módy

Prejdite zimou štýlovo v krásnych a kvalitných topánkach. Teplo od nôh je totiž základ, a tak pre vás máme niekoľko tipov na top značky zimných topánok! Kožené, s kožušinkou, kapce, snehule, alebo čižmy a bikery, to všetko ponúkajú značky Emu, Crocs, Toms, Fornarina alebo Desigual. Na našom eshope v sekcii ,,dámske topánky" máte skutočne z čoho vyberať. Tak si poďme nami vybrané značky predstaviť.

Emu

Austrálska značka Emu je v zimne no.1 a nie je sa čomu diviť. Je to paradox, pretože v Austrálii teploty väčšinou neklesli pod 10 stupňov, ale evidentne Austrálčania vedia, čo v zime na nohy. Emu je značka, ktorá sa preslávila najmä kapcami, o ktorých teraz bude reč. Sú to kožené a pohodlné topánky, vyrobené z veľmi kvalitných materiálov, a to konkrétne z pravej ovčej vlny a kože. Niektoré sú vodorezistentné, niektoré dokonca vodeodolné, disponujúci nepriepustnou membránou. Všetky kapce majú vrstvenú protišmykovú podrážku a spevnenú pätu. Ako údržba je vhodná akákoľvek impregnácia na kožené materiály a vydržia aj niekoľko sezón. Emu nie sú len kapce, o tom ale až na jar a v lete.

hnedé válenky Emu

Crocs

Už dávno viete, že Crocs nie sú len plastové, dierované dreváky, ale aj iné typy topánok, ako napríklad snehule. Crocs sa necháva inšpirovať aktuálnymi módnymi trendmi, a tak ponúka skutočne originálne, nadčasové kúsky, za ktoré sa rozhodne v zime nebudete musieť hanbiť. Snehule sú zateplené, vhodné napríklad na hory, do snehu, ale aj do mesta. Navyše na našom eshope môžete vyberať tieto teplé topánky aj svojim ratolestiam v sekcii detské topánky Crocs.

dámske snehule Crocs

Fornarina

Skvelé, štýlové kúsky ponúka aj talianska značka Fornarina, ktorú máme na eshope naskladnenú pomerne krátko. Fornarina predstavuje naozaj krásne, kvalitné a hlavne extravagantné kúsky, ktoré si svojou nadčasovosťou získajú srdce nejednej milovníčky módy. Zimné topánky Fornarina predstavuje ako kožené, tak aj s neoprénovými vsadeniami, a tak si môžete aj v zime vyjsť v teplom elegantnom obutí.

dámske zimné topánky Fornarina

Toms

Značku Toms vám asi nemusíme úplne predstavovať, rozhodne ju poznáte pre netradičné espadrilky, ktoré sú každoročným ,,MUST HAVE" kúskom do skrinky s topánkami. Avšak aj Toms predstavuje skvelú kolekciu zimných topánok. Sú vyrobené z vodeodolného semišu, navyše disponujú vnútorným kožúškom, čiže teplo je zaručené. Vďaka spolupráci značky s projektom One for One navyše za každý predaný pár topánok, dostane jeden pár topánok dieťa z rozvojovej krajiny úplne zadarmo. A tak urobíte radosť nielen sebe, ale aj niekomu inému.

snehule Toms

Converse

Hovoríte si, čo v článku o zimných topánkach robia ,,conversky"? Veľmi sa nečudujte a ÁNO, aj v zimných mesiacoch môžete nosiť tenisky! Pýtate sa ako to? Takto! Značka Converse predstavuje revolučnú novinku, ktorou sú kožené tenisky, obsahujúce kožúšok alebo neoprén. Oba materiály vaše nohy zahrejú, a tak môžete nosiť vaše obľúbené ťapky celoročne.

converse tenisky

Desigual

A na záver? Predsa čerešnička na torte, ktorou je podľa nás naša / vaša obľúbená značka Desigual, ktorá predstavuje nádherné zimné topánky v podobe elegantných čižiem, pôvabných členkových topánok alebo trendy bikerov. Kožené prevedenie dodáva topánkam nálepku luxusné a kvalitné a na našom eshope máte rozhodne z čoho vyberať.

dámske čižmy Desigual

Viac inšpirácie nájdete v našom diele o zimných topánkach na Different TV .

Publikoval: Differenta Team

Páčil sa vám článok?