Heureka
+421 239 183 083 (pracovné dni, 7-15)

ZIMNÉ TOPÁNKY PRE TOHTOROČNÚ SEZÓNU

  %11. %12. %2018      Different TV CZ / SK

DÁMSKE ZIMNÉ TOPÁNKY

V dnešnom diele DifferentTV si ukážeme zimné topánky, v ktorých vám rozhodne palce na nohách mrznúť nebudú. Je jasné, že zima tu je, či už ju chceme alebo nie. Musíme sa s tým zmieriť a poriadne sa na ňu pripraviť. Tí, čo zimu nemajú veľmi v láske, sa na ňu skôr vyzbroja. A my vám dnes práve s týmto poradíme!

Existujú vôbec pekné zimné topánky? Túto otázku ste si iste niekedy položili. Odpoveď na ňu znie? ÁNO, existujú. Pripravili sme si pre vás hneď štyri značky, ktoré vás presvedčia o tom, že aj zimné topánky môžu byť nádherné, štýlové, elegantné... No proste, že vám naozaj pristanú.

Toms, Converse, Emu, Crocs. To sú tí, čo búrajú mýty a zavedené módne poriadky. Ukazujú, že topánka môže byť naozaj kvalitná, štýlová, elegantná a ešte k tomu všetkému krásne teplá. No a že to v zime kĺže, vieme tiež. Preto sa táto svätá štvorica rozhodla svoje topánky i papuče vybaviť protišmykovou podrážkou. A to uvítate hlavne pri poriadnej poľadovici.

A čo viac? Viac sa dozviete v našom novom videu, kde sme vytvorili rýchlu päťminútovku o tom, čo pre vás máme a čo by vo vašej skrinke s topánkami v zime 2018 nemalo chýbať.

PÁNSKE ZIMNÉ TOPÁNKY

Publikoval: Martin Špeta

Páčil sa vám článok?