Heureka
+421 239 183 083 (pracovné dni, 7-15)

Zimné topánky Crocs - do sucha i do snehu

  %03. %01. %2017      Zo sveta módy

Určite budete všetci súhlasiť s tým, že základným kúskom našich zimných outfitov sú jednoznačne teplé topánky. Topánky, ktoré disponujú kvalitným materiálom a v ktorých nám nebude zima. Hovorí sa a je to pravda, že teplo od nôh je základ.

Iste poznáte značku Crocs, ktorá sa preslávila plastovými dreváky, ktoré máme snáď všetci, sú totiž nesmierne pohodlné a multifunkčné. Značka Crocs už ale niekoľko rokov predstavuje aj inovatívne kúsky - žabky, balerínky, topánky na kline, gumovky alebo snehule. A na snehule sa v tomto článku zameriame.

topánky Crocs

Snehule Crocs sú skvelým spoločníkom do zimných radovánok. V týchto topánkach vám bude príjemne a teplo a to hneď z niekoľkých dôvodov. Patentovaný materiál Croslite zaručuje maximálny komfort a ľahkosť, vyplnený nylonový vršok zaistí absolútnu teplo a gumová podrážka zamedzí nebezpečným pádom.

topánky Crocs

Ďalší typ snehúľ disponuje navyše hrejivým kožúškom, ktorý je vo vnútri nylonového povrchu. Ten je odolný voči mokru i chladu. Tieto dámske topánky Crocs majú navyše výhodu dvojitého komfortu. Disponujú penovým lôžkom na penové podrážke, čiže sa v nich môžete vypraviť i na horskú túru.

topánky Crocs

Ak však preferujete štýlovejší kúsky a nebojíte sa trochu experimentovať, je pre vás tento typ jasnou voľbou. Kombinácia lesklého povrchu a huňatého kožúšku pôsobí luxusným dojmom. Kvalitu a komfort snáď ani nie je nutné znovu popisovať.

Módna značka Crocs nezabúda ani na pohodlie tých najmenších a predstavuje originálne snehule pre štýlové princezné.

topánky Crocs

topánky Crocs

Publikoval: Differenta Team

Páčil sa vám článok?