Heureka
+421 239 183 083 (pracovné dni, 7-15)

Zimné čiapky z Differenty

  %15. %11. %2019      Zo sveta módy

Predtým bola nenávidenou nutnosťou, dnes je milovaným módnym doplnkom. Čiapky!


Pamätáte sa, ako ste mávali maminke v detstve za zlé, keď ešte vo dverách lamentovala: "Hlavne si vezmi čiapku!" a potom ste ju v guči otrávene schovali na dno ruksaku hneď, ako ste boli z dohľadu?
Nájdete sa v tých, ktorí zaraďujú zimnú čiapku len k outfitu na lyžovačku alebo k tým, čo v mestských uliciach nechávajú mrznúť svoje mozgové závity, len aby si nezničili účes či si nepripadali ako nejaký "Lojzo"?

Skoncujte s predsudkami. Zimné čiapky z Differenty budete chcieť nosiť dobrovoľne!

Aké vám odporúčame my? A ktoré sme sami vyskúšali? Tie, ktoré vás zahrejú nielen na hlave, ale aj pri srdci, s nami "differenťákmi".

Čiapky Calvin Klein

Značka Calvin Klein zimu rozhodne nepodceňuje a je na ňu vždy pripravená, aspoň teda čo sa čiapok týka. Zimná čiapka CK v mnohých prevedeniach a farbách patrí medzi najobľúbenejšie medzi ženami aj mužmi, od detí, cez teenagerov až po dospelých.

"Calvinky" s logom uprostred čela si možno vziať prakticky k čomukoľvek. Jediný háčik je v tomto prípade len v tom, že si je z toho veľkého výberu ťažké vybrať len jednu, a tak hrozí, že ich budete "potrebovať" viac.

čiapky Calvin Klein

Zimné čiapky Guess alebo Blutsgeschwister

Elegancia alebo "úlet"? Máme pre vás oboje. Nové značky na Differente si rýchlo získali vašu pozornosť aj vaše srdce, a tak nesmú chýbať vo vašej výbave od týchto značiek ani zimné čiapky pre zahriatie hlavy i duše.

Svetoznámy miláčik medzi ženami - Guess - ponúka decentnú eleganciu v čiernom prevedení so strieborne vyšívaným logom. Oproti tomu nemecká hviezda Blutsgeschwister má pre vás čiapku v tak trochu retro vzore, ktorá vám pristane na horách aj v meste.

značkové zimné čiapky

Publikoval: Katka Kocandrlova

Páčil sa vám článok?