Heureka
+421 239 183 083 (pracovné dni, 7-15)

ZIMNÉ ČIAPKY NA DIFFERENTA.SK

  %30. %11. %2018      Different TV CZ / SK

ZIMNÉ ČIAPKY

Brrrrr. To je ale zima, všakže? A že Vás to prekvapilo? Ak ste odpovedali ÁNO, dnešné video z dielne DifferentTV je priamo pre Vás.

Nebudeme si nič nahovárať. Popravde nás tie veľké mrazy tiež trošku prekvapili, ale aj napriek tomu sme boli pripravení. Viete prečo? Pretože ešte za tepla sme vyberali a hľadali tie najlepšie módne kúsky, ktoré by nás mohli reprezentovať a zdobiť po celú zimu.

Tak sa do toho poďme pustiť. Pripravili sme si pre Vás naozaj luxusné kúsky, ktoré síce môžu pôsobiť, že sú pánskeho strihu, ale aj dámy v nich naozaj, ale naozaj vyzerajú pekne. Napríklad také čiapky od Calvin Klein v rôznych prevedeniach, s jednoduchým logom CK alebo s výšivkou CalvinKleinJEANS. No určite sa presvedčte sami. Aj Niky a Simči pristanú :)

Pokiaľ ale dávate radšej prednosť brmbolcom, nie je žiadny problém. Deha alebo Calvin Klein si pre Vás pár kúskov pripravili. Tak je len na Vás akú si vyberiete.

A viete čo? My teraz máme pár noviniek priamo z našej Differenta dielne. Pre nadchádzajúcu zimu sme si pre Vás pripravili čiapky s brmbolcom, na ktorých som si dali naozaj záležať. Sú vyrábané v Českej republike a s láskou.

TIPY NA DARČEKY

Publikoval: Martin Špeta

Páčil sa vám článok?