−25 % s kódom EXTRA25Končí o 91 hodín 44 minút
Heureka
+421 239 183 083 (pracovné dni, 7-15)

Zdravotné šľapky ako módny trend

  24. 06. 2019      Zo sveta módy

Čo vás prvé napadne, keď sa povie "zdravotné šľapky alebo papuče"? Ak sa vám vybaví nevkusná ortopedická ,,nemocničná obuv", tak vás asi v tomto článku vyvedieme trochu z omylu. Všeobecne môžeme povedať, že zdravie by malo byť u každého na prvom mieste. Na tom sa asi zhodneme. Čo sa ale týka módy, je nám jasné, že väčšina z nás skôr dbá na dizajn, ako na pohodlie, teda skôr na vzhľad, než na zdravie. Viete o tom, že aj zdravotná obuv môže byť sexi?

zdravotné papuče Crocs

V poslednej dobe sa ako módny eshop stretávame s tým, že je obrovský dopyt po zdravotnej a kvalitnej obuvi. Že naši zákazníci kladú veľký dôraz nielen na dizajn, ale aj na anatomické parametre topánok. A tak pre vás máme skvelú správu. Máme pre vás krásne, pôvabné a zdravotne nezávadné topánky. Zdravotné šľapky značky Crocs.

Módna značka Crocs už dávno nepredstavuje len tie ,, plastové dierkované dreváky", ale práve spomínané zdravotné šľapky v top dizajnoch. Vyberať si v tohtoročnej kolekcii naozaj máte z čoho. Ak ste si všimli, aj tento rok sú na prvých priečkach módnych trendov umiestnené slide šľapky. A práve slide šľapky od značky Crocs ponúkame v rôznych farbách, napríklad s metalickými alebo trblietavými pásmi, ale aj v jednoduchom prevedení alebo napríklad šľapky na platforme.

Konečne by ste rozhodne nemali podceniť základné informácie o zdravom obutí. Preto pre vás máme takých 5 základných bodov, ktorými by ste sa pri výbere tých správnych topánok mali rozhodne riadiť.

zdravotné papuče Crocs

5 parametrov zdravotnej obuvi

  1. Správna veľkosť - je potrebné dbať na to, aby vaša noha mala v topánke vôľu, nebola priestorovo obmedzovaná a cítila sa maximálne pohodlne.
  2. Materiál - správny materiál je základ. Značka Crocs vyrába topánky zo špeciálneho materiálu Croslite, ktorý je odolný, mäkký a nohy v nich nezapáchajú.
  3. Anatomický tvar - dôležitý je tiež anatomický tvar a stielka. Topánky Crocs disponujú navyše masážnymi bodmi na stielke, ktoré krásne chodidlo stimulujú.
  4. Ideálna výška podpätku - u mužov do 2,5 cm, u žien do 5 cm. Ideálne sú pre vás šľapky Crocs, ktoré tento parameter spĺňajú za každých okolností
  5. Hmotnosť - materiál topánok Crocs je extrémne ľahký, vlastne ich na nohách takmer nevnímate.

zdravotné papuče Crocs

Publikoval: Differenta Team

Páčil sa vám článok?