Heureka
+421 239 183 083 (pracovné dni, 7-15)

Zdravotné šľapky ako módny trend

  %24. %06. %2019      Zo sveta módy

Čo vás prvé napadne, keď sa povie "zdravotné šľapky alebo papuče"? Ak sa vám vybaví nevkusná ortopedická ,,nemocničná obuv", tak vás asi v tomto článku vyvedieme trochu z omylu. Všeobecne môžeme povedať, že zdravie by malo byť u každého na prvom mieste. Na tom sa asi zhodneme. Čo sa ale týka módy, je nám jasné, že väčšina z nás skôr dbá na dizajn, ako na pohodlie, teda skôr na vzhľad, než na zdravie. Viete o tom, že aj zdravotná obuv môže byť sexi?

zdravotné papuče Crocs

V poslednej dobe sa ako módny eshop stretávame s tým, že je obrovský dopyt po zdravotnej a kvalitnej obuvi. Že naši zákazníci kladú veľký dôraz nielen na dizajn, ale aj na anatomické parametre topánok. A tak pre vás máme skvelú správu. Máme pre vás krásne, pôvabné a zdravotne nezávadné topánky. Zdravotné šľapky značky Crocs.

Módna značka Crocs už dávno nepredstavuje len tie ,, plastové dierkované dreváky", ale práve spomínané zdravotné šľapky v top dizajnoch. Vyberať si v tohtoročnej kolekcii naozaj máte z čoho. Ak ste si všimli, aj tento rok sú na prvých priečkach módnych trendov umiestnené slide šľapky. A práve slide šľapky od značky Crocs ponúkame v rôznych farbách, napríklad s metalickými alebo trblietavými pásmi, ale aj v jednoduchom prevedení alebo napríklad šľapky na platforme.

Konečne by ste rozhodne nemali podceniť základné informácie o zdravom obutí. Preto pre vás máme takých 5 základných bodov, ktorými by ste sa pri výbere tých správnych topánok mali rozhodne riadiť.

zdravotné papuče Crocs

5 parametrov zdravotnej obuvi

  1. Správna veľkosť - je potrebné dbať na to, aby vaša noha mala v topánke vôľu, nebola priestorovo obmedzovaná a cítila sa maximálne pohodlne.
  2. Materiál - správny materiál je základ. Značka Crocs vyrába topánky zo špeciálneho materiálu Croslite, ktorý je odolný, mäkký a nohy v nich nezapáchajú.
  3. Anatomický tvar - dôležitý je tiež anatomický tvar a stielka. Topánky Crocs disponujú navyše masážnymi bodmi na stielke, ktoré krásne chodidlo stimulujú.
  4. Ideálna výška podpätku - u mužov do 2,5 cm, u žien do 5 cm. Ideálne sú pre vás šľapky Crocs, ktoré tento parameter spĺňajú za každých okolností
  5. Hmotnosť - materiál topánok Crocs je extrémne ľahký, vlastne ich na nohách takmer nevnímate.

zdravotné papuče Crocs

Publikoval: Differenta Team

Páčil sa vám článok?