Heureka
+421 239 183 083 (pracovné dni, 7-15)

Yankee Candle - vůně pro chvíle pohody

  %15. %11. %2017      Zo sveta módy

Ešte predtým, než sa poriadne začítate do tohto inšpiratívneho článku, tak si len prečítajte tento odsek. Zatvorte oči a predstavte si, ako pohodlne usadíte do vašej obľúbenej sedačky s šálkou kakaa, zabalíte sa do svojej mäkučké prikrývky, započúvate sa do praskajúceho dreva v čerstvo zatopenom krbe a užívate si tú svoju chvíľku domácej pohody, len vy, sami. A zrazu sa oči otvárajú a vy sedíte vo svojej kancelárii a vedľa počítača vám plápolá sviečka s tou najkrajšou vôňou, ktorá vás práve do tejto pohody dostane nech už ste kdekoľvek, akokoľvek as kýmkoľvek.

Yankee Candle

Tak toto sa presne stane, keď si zapálite sviečku Yankee Candle. Áno čítate dobre. Hovoríte si práve teraz, prečo módne eshop Different.cz , plný originálnych módnych kúskov, ktorými plníte vaše šatníky, botníky aj bielizníky alebo napríklad kabelkovníky, píše o pohodovej atmosfére, ktorú navodí nejaké sviečka. Čuduj sa svete, ale je to presne tak, ako sa tu píše. A teraz vnímajte. Novo totiž na našom eshope mimo vaše obľúbené kúsky na seba, nájdete aj tieto jedinečné sviečky, ktoré sú vlastne tiež módnym doplnkom. A preto sme sa rozhodli, že je pre vás i pre nás naskladníme na náš eshop.

My na nich už totiž ujíždíte dávno, chceme sa v našej práci totiž cítiť dobre, príjemne a vlastne ako doma, a preto si je tu zapaľujeme, a tak nás ani nezaskočí, že už sú zase Vianoce. Pretože asi hlavne tie, sviečky podčiarkujú. My sme na Vianoce totiž už dávno naladenie, a tým pádom aj pripravení.

Takže ak aj vy chcete byť ako my, byť different, mali by ste do toho ísť s nami a zaobstarať si svoju Yankee Candle. A alebo sa nechať inšpirovať týmto dokonalým tipom na darček .

Yankee Candle

Yankee Candle totiž nie sú len obyčajné sviečky! Sú to štýlové, dizajnové a hlavne kvalitné sviečky, plná nepreberného množstva aróma, nápadov a vôní. Značka Yankee Candle predstavuje niekoľko typov sviečok od tej najmenšej po najväčšiu. Sú vyrábané z tých najlepších surovín, každá časť podlieha iné a vzájomne sa dokonale dopĺňajú. A každá má svoj vlastný príbeh, o čom sa presvedčíte aj v každom popisku jednotlivých produktov.

Ako správne napáliť sviečku?

To máte tak. Ak chcete, aby vám sviečka správne slúžila, musíte sa o nej aj náležite starať. A to nasledujúcim spôsobom. Je veľmi dôležité udržiavať knôt stále v dĺžke 3-5 mm, a to aj pred prvým zapálením. Ak sa objaví dym alebo čierna hubka na konci knôtu, sfúknite plamienok, zastrihnite knôt, odstráňte jeho spálené zvyšky a znova ju zapáľte. Pokiaľ už zostáva len 1,5 cm vysoká vrstva vosku, je čas urobiť sviečke pápá. Zamedzíte tým možnému poškodeniu povrchu pod sviečkou a tiež pohári samotnú. Docela zásadné informácie, sviečky sú dodávané v sklenených, uzatvárateľných nádobách, tie väčšie.

Najrovnomernejšie vypálite vonnú sviečku tak, že necháte vždy rozpustiť vosk až ku kraju poháre. Tak sa z vosku vytvorí hladinku, ktorá uvoľňuje vôňu najintenzívnejšie. Sviečku neodporúčame páliť dlhšie ako 4 hodiny v kuse. Ideálne je nechať ju následne 2 hodiny vychladnúť. Votívny sviečky sú vytvorené tak, že sa rozpúšťajú, preto je vždy páľte vo vhodných svietnikoch, nie voľne stojace. Vonné vosky majú veľa výhod. Sýto prevonia interiér, a to až na 20 hodín.

Publikoval: Differenta Team

Páčil sa vám článok?