Heureka fb instagram
+420 773 002 808 (pracovné dni, 9-17)

Yankee Candle vôňa mesiace - DECEMBER

  25. 12. 2018      Zo sveta módy

December je najkrajším mesiacom v roku. Prináša nám radostného Mikuláša, očarujúce Vianoce, bujarý Silvester, romantické padanie snehu a chladivé dni, v ktorých si radi užívame chvíle relaxu a domácej pohody.

December v podaní značky Yankee Candle predstavuje nové vône tohto mesiaca, ktoré prevonia každý kút vášho doma na dlhé hodiny a vykúzli tak každý okamih v nezabudnuteľný. Sú nimi Crackling Wood Fire a Snow in Love.

Crackling Wood Fire (Praskajúce oheň v krbe) má hrejivé aróma cédrového dreva, ktoré vám pripomenie chvíľku pokoji, kedy ležíte zababušený v teplej deke. Vôňa je zjemnená štipkou muškátového orieška, myrhy a ambry.

Yankee Cadnle Crackling Wood Fire

Snow in Love (Zamilovaný sneh) si zamilujete aj Vy. Chrumkavosť práve napadaného prašanu a krémovej drevité tóny očarí všetky vaše zmysly.

Yankee Candle Snow in Love

Obe vôňa Yankee Cadle pre mesiac december môžete zakúpiť vo viacerých prevedeniach. Klasické sviečky v sklenených dózach troch veľkostí, čajové sviečky alebo vosky do arómy lámp. Môžeme ich aj vrelo odporučiť ako tip na darček pre vašich blízkych.

Yankee Candle

Publikoval: Katka Kocandrlova

Páčil sa vám článok?

Tento web používa k poskytovaniu služieb, personalizácii reklám a analýze návštevnosti súbory cookie. Ďalšie informácie