Heureka
+421 239 183 083 (pracovné dni, 7-15)

Yankee Candle vôňa mesiace - DECEMBER

  %25. %12. %2018      Zo sveta módy

December je najkrajším mesiacom v roku. Prináša nám radostného Mikuláša, očarujúce Vianoce, bujarý Silvester, romantické padanie snehu a chladivé dni, v ktorých si radi užívame chvíle relaxu a domácej pohody.

December v podaní značky Yankee Candle predstavuje nové vône tohto mesiaca, ktoré prevoňajú každý kút vášho domova na dlhé hodiny a prečarujú tak každý okamih v nezabudnuteľný. Sú nimi Crackling Wood Fire a Snow in Love.

Crackling Wood Fire (Praskajúci oheň v krbe) má hrejivú arómu cédrového dreva, ktoré vám pripomenie chvíľku pokoja, kedy ležíte zababušený v teplej deke. Vôňa je zjemnená štipkou muškátového orieška, myrhy a ambry.

Yankee Cadnle Crackling Wood Fire

Snow in Love (Zamilovaný sneh) si zamilujete aj Vy. Chrumkavosť práve napadaného snehového poprašku a krémové drevité tóny očaria všetky vaše zmysly.

Yankee Candle Snow in Love

Obe vôňa Yankee Cadle pre mesiac december môžete zakúpiť vo viacerých prevedeniach. Klasické sviečky v sklenených dózach troch veľkostí, čajové sviečky alebo vosky do aramalámp. Môžeme ich aj vrelo odporučiť ako tip na darček pre vašich blízkych.

Yankee Candle

Publikoval: Katka Kocandrlova

Páčil sa vám článok?