Heureka
+421 239 183 083 (pracovné dni, 7-15)

Yankee Candle - kolekcia jar/leto 2018

  %11. %05. %2018      Zo sveta módy

Ako každá značka oblečenia, tak aj bezkonkurenčná značka sviečok má svoje kolekcie a každá kolekcia prichádza s novými vôňami. Ak máte pocit, že sviečky sú skôr zimnou záležitosťou, vyvedieme vás z omylu. V tomto článku si predstavíme nové vône značky Yankee Candle, predstavíme vám nielen sviečky, ale aj iné voňavé vychytávky do domácnosti alebo napríklad do auta a navyše si pripomenieme, ako sviečky správne páliť.

Yankee Candle

Nová kolekcia jar / leto 2018 je plná sviežich, inšpiratívnych vôní, ktoré vám navodia tú správnu dovolenkovú atmosféru. Stačí, keď si sadnete na terasu alebo na gauč, zapálite sviečku, zatvoríte oči a budete mať pocit, že ste na dovolenke. Je úplne jedno, či milujete hory, púšte, alebo moria a oceány - všetky pocity, ktoré na výletoch máte, sa vám opäť vrátia s týmito jedinečnými vôňami. Všetky vône sú ľahké, svieže, ovocné, skrátka presne také, aké jar a leto sú!

Po novom sme od Yankee Candle na náš eshop naskladnili tiež voňavé perly, ktoré prevoňajú každú miestnosť, sú veľmi intenzívne, tiež voňavé klipy a kolíčky do auta, vône do zásuvky a v neposlednom rade rôzne nádobky na vypaľovanie, ktoré nájdete v príslušenstve. Sviečky u nás nájdete v rôznych veľkostiach aj tvaroch, od tých veľkých Classic, po votívne, čajové alebo aj vonné vosky. Ak ste si ešte nikdy sviečku Yankee Candle nekúpili, máme pre vás skvelý tip! Ak chcete zistiť aká vôňa je vám najviac príjemná, rozhodne siahnite po vonnom vosku do aroma lampy a vyberte si tú svoju vôňu domácej pohody.

Ako správne vypáliť sviečku?

Povieme si základné informácie o tom, ako na to, je to totiž celkom alchýmia.

  1. Pred každým zapálením, by ste mali mať skrátený knôt aspoň na 3 mm. Je to z toho dôvodu, aby vám sviečka nehorela veľmi veľkým plameňom a nebola rýchlo vypálená, a tiež preto, aby sa sadze z knôtu neusadzovali vo vosku.
  2. Je potrebné, aby sa sviečka vypaľovala za rovnakej teploty, nemali by ste ju pokladať na okenné parapety alebo na krby. Vo sviečke sa potom vytvára tzv. tunel a dochádza tak tým k veľmi rýchlemu a nerovnomernému vypáleniu.
  3. Sviečky by ste mali páliť približne 4 hodiny, je to dostatočne dlhá doba na to, aby prevoňali miestnosti intenzívne na 20 hodín. Dlhšia doba horenia sa neodporúča. Sviečka by ideálne mala 2 hodiny chladnúť.

 

Viac info a INSP nájdete v našom videu na Different TV!

Publikoval: Differenta Team

Páčil sa vám článok?