Heureka
+421 239 183 083 (pracovné dni, 7-15)

Yankee Candle - ako vybrať tú správnu vôňu?

  %09. %01. %2019      Zo sveta módy

Už nejakú dobu uvažujete, že si zaobstaráte sviečku Yankee Candle, ale neviete akú vôňu máte zvoliť? Potom pre vás máme skvelé tipy, ako si sviečku vybrať, ako ju môžete najlepšie ,,očuchať" a to navyše za viac ako priaznivú cenu. Ak nemáte úplne možnosť zájsť si do kamennej predajne, alebo sa vám jednoducho nechce, potom si na našom eshope môžete vybrať z veľkého množstva vôní v podobe votívnych sviečok alebo voskov.

Yankee Candle

Značka Yankee Candle je známa najmä pre sviečky vyrábané z čisto prírodných surovín. A preto si môžete byť istí, že vám doma bude voňať prírodná vôňa. Ako si vybrať tú správnu? Siahnite po votívnej sviečke Yankee Candle, ktorá je v menšom prevedení, jednoducho ju umiestnite do stojanu alebo do pohára a verte, že vám krásne prevonia celú miestnosť.

Ďalšou možnosťou, ako otestovať svoju obľúbenú vôňu je vonný vosk Yankee Candle, ktorý vložíte do aromalampy a zapálite pod ním aj obyčajnú čajovú sviečku. Vosk po chvíľke horenia ucítite a hneď vám bude jasné, či si kúpite od tejto vône pokojne aj celú sadu sviečok.

Yankee Candle

Keď si potom vyberiete tú svoju krásnu vôňu a zaobstaráte si sviečku od značky Yankee Candle, potom je potrebné, aby ste vedeli ako sviečku správne páliť. To je dôležité preto, aby vám sviečka dlhšie vydržala. Na to sa môžete jednoducho mrknúť na video z Different TV.

Publikoval: Differenta Team

Páčil sa vám článok?