Heureka
+421 239 183 083 (pracovné dni, 7-15)

Xiss - kabelky a tašky vyrábané s láskou v Česku

  %01. %07. %2019      Zo sveta módy

Česká firma, kvalitné výrobky, ručná práca s obrovskou vášňou a láskou. Taká je firma Xiss. Značka Xiss predstavuje skutočne originálne a zároveň minimalistické kúsky, ktoré v bežných obchodoch jednoducho nenájdete. Všetky produkty značky Xiss sú vyrábané ručne a vznikajú v jednej šijacej dielni na Vysočine. Značka si naozaj zakladá predovšetkým na kvalite. Na náš eshop sme naskladnili vybrané kúsky, ktoré sú v prvom rade multifunkčné.

Prečo zrovna Xiss?

Pretože kedysi dávno tento nápad vznikol v detských hlavičkách. Vysvetlenie to nemá, a tak si to môžete predstaviť napríklad tak, že logom značky je srdce, teda nedokončené X a iss od slova ,,Kiss"? Skrátka a dobre fantázii sa medze nekladú. A aké sú tie Xiss kabelky a tašky? Poďme sa na ne pozrieť.

Dámske kabelky Xiss

Menšie crossbody kabelky v niekoľkých farbách vás uchvátia vyčnievajúcim sťahovacím vakom, ktorý je súčasťou kabelky a ktorý je do kabelky všitý. Využiť ich môžete pre bežné nosenie, oživia totiž každý outfit. Tašky cez rameno ponúkame v dvoch základných farbách, v čiernej a v hnedej. Pričom súčasťou každej kabelky je vyberateľný sťahovací vak v rôznych farbách, ktorý môžete nosiť aj samostatne, ako ruksak. Ideálny je trebárs na letné festivaly alebo ku športovejším outfitom. Kabelky potom k outfitom ležérnym alebo elegantnejším.

Cestovné tašky Xiss

Čo nás baví snáď ešte viac sú cestovné tašky Xiss, ktorých veľkosť môžete ľubovoľne upravovať. Môžete ich nosiť v ruke a zároveň aj ako ruksak. Veľkostne navyše zodpovedajú rozmerom príručnej batožiny, takže sú ideálne napríklad do lietadla. Sú nielen krásne prepracované, ale predovšetkým prakticky premyslené a teda maximálne vychytané.

Dámske kabelky Xiss

Dámske kabelky Xiss

Dámske kabelky Xiss

Dámske kabelky Xiss

Publikoval: Differenta Team

Páčil sa vám článok?