Heureka
+421 239 183 083 (pracovné dni, 7-15)

WoodWick vône mesiaca - OKTÓBER

  %04. %10. %2019      Zo sveta módy

Október je mesiac sfarbujúceho sa lístia do krásnych odtieňov, žiariaceho slnka aj nečakaných dažďov, kolísajúcich teplôt, Váh, Škorpiónov a tiež nových vôní značky WoodWick! Pre tento mesiac vám WW ponúka dychberúcu Black Cherry a omamnú Amber & Incense.

Sviečky, vonné vosky alebo aromadifuzér tejto značky prevoňajú váš domov na dlhé hodiny a navodia v ňom pokojnú uvoľňujúcu atmosféru. Sviečky či vosky sú z čisto prírodnej zmesi parafínu a sójového vosku, ktorej intenzívna aróma sa dostane do každého kúta miestnosti.

Woodwick

WoodWick Black Cherry

Plný košík čerstvo dozretých, šťavnatých čerešní je ukrytý vo sviečkach WoodWick Black Cherry. Do tejto výraznej sladkej vône sa zamilujú všetky vaše zmysly. Je skvelým typom na darček pre vašich blízkych, ak sa ho teda sami dokážete vzdať.

Woodwick Black Cherry

WoodWick Amber & Incense

Ak sa cítite unavení a jedinou vašou potrebou je zavrieť oči a nechať sa unášať na vlne relaxu, je vôňa Amber & Incense tou pravou pre vás. Sýtu arómu ambry dopĺňa santalové drevo, štipka exotického korenia a výrazná vôňa kadidla.

Woodwick Amber incence

Vône mesiaca Október vám značka WoodWick ponúka v troch veľkostiach elegantných sklenených váz s dreveným viečkom, dizajnové dózy "loď" alebo v podobe vonných voskoch do aromalámp. Upokojujúca je nielen vôňa, ale aj zvuk horiaceho, prírodného knôtu, pripomínajúceho praskanie dreva v krbe. Ak teda očakávate návštevu, ktorú chcete oslniť už po príchode pôsobivou arómou alebo si len skrátka chcete užiť chvíľku pre seba, zavrieť oči a odpočívať, siahnite po týchto vonných skvostoch.

Publikoval: Katka Kocandrlova

Páčil sa vám článok?