Heureka
+421 239 183 083 (pracovné dni, 7-15)

WoodWick vône mesiaca - NOVEMBER

  %11. %11. %2019      Zo sveta módy

November. Mesiac Strelcov a Škorpiónov, padajúceho lístia a významných medzinárodných dní. Mesiac, v ktorom čakáme na príchod Martina na bielom koni a tiež na nové vône mesiaca značky Woodwick. Aké to tento mesiac sú? Ako vonňajú? A hodia sa napríklad aj ako tip na včas kúpený vianočný darček pre vašich blízkych?

Pomegranate

Šťavnatosť a sýtosť tejto arómy očarí všetky vaše zmysly. Možno to nebude láska na prvé "očuchnutie", verte však, že sa dostane pod kožu každému. Granátové jablko doplnené ríbezľami zalieva vôňa sladkého rumu, pižma a hrsť kvetov už len dodáva celku na jemnosti.

Krásna je nielen zmes týchto vôní, ale aj sfarbenie. Výrazná červená bude takmer vianočne žiariť v každej miestnosti.

Woodwick Pomegranate

White Teak

Vôňa bieleho teakového dreva naplní váš domov dotykom jemnosti, sviežosti a pokojnej atmosféry. Teak je tropický strom, ktorého drevo je tvrdé, trvanlivé a odolné, a taká je aj zmes vonných esencií vo sviečkach WoodWick, nesúcich jeho meno. Kombinácia jedle so santalovým a cédrovým drevom, dubom a lesným machom je očarujúca a drevitú vôňu navyše umocňuje tiež drevený knôt sviečky, ktorý pri horení praská ako oheň v krbe.

Woodwick sviečky White Teak

Kúpiť ich môžete tradične v troch veľkostiach váz s drevenými viečkami, vo forme dekoratívnej lode alebo ako vosky do aromalámp. Do konca novembra navyše získate vône mesiaca za zvýhodnenú cenu, tak si ich nenechajte ujsť.

Publikoval: Katka Kocandrlova

Páčil sa vám článok?