Heureka
+421 239 183 083 (pracovné dni, 7-15)

WoodWick vône mesiaca - DECEMBER

  %16. %12. %2019      Zo sveta módy

Viaaaanoce, Viaaanoce prichádzajú, spievajme priatelia! A s nimi prichádzajú aj nové vône mesiace značky WoodWick. Aké to sú tentoraz? A potešia vašich blízkych trebárs ako darček pod stromčekom?

Prvou vôňou pre mesiac december je Hrejivá vlna - Warm Wool

Hrejivá, výrazná kombinácia, ktorá vás láka a navádza k tomu, aby ste zavreli oči a relaxovali. Celkový upokojujúci dojem podčiarkne praskanie dreveného knôtu, pripomínajúci posedenie pri horiacom krbe nielen v predvianočnom čase.

sviečky Woodwick

Vianočné bobule ( Crimson Berries )

Je druhou, šťavnatou vôňou mesiaca, ktorá očarí vaše zmysly vždy, keď si k nej privoniate. Štipka korenia a esencií z imela dodávajú červeným bobuliam sviatočný nádych, a tak si posedenie trebárs pri rozprávkach a maškrtení cukroviniek užijete ešte viac.

Akákoľvek veľkosť dekoratívnej vázy, vonný vosk do aromylampy alebo krásna elegantná loď s dreveným viečkom potešia vaše ženy, babičky, mamičky i kamarátky ako darček, ktorý prevonia každý kút domova na dlhé hodiny. V tento mesiac ich navyše kúpite za nižšiu predvianočné cenu, a to za to predsa stojí. Tak sa zahrajte na Ježiška a potešte svojich blízkych sviečkami WoodWick.

sviečky Woodwick

Publikoval: Katka Kocandrlova

Páčil sa vám článok?