Heureka
+421 239 183 083 (pracovné dni, 7-15)

Woodwick Trilogy

  %24. %10. %2018      Zo sveta módy

Priestorom sa line okúzľujúca vôňa, ktorá upokojuje moju myseľ a vábi ma na relaxáciu. Za chvíľku ale príde návšteva, nadýchnem sa ešte raz, nasajte to očarujúce arómu divoké čerešne a ideme na to.   "Vám to tu ale nádherne vonia!" ozve sa už medzi dverami - ja vedela, že sa sviečkou Woodwick nešliapnete vedľa! Jej vôňa sa zapáči skrátka každému ...

Woodwick Trilogy

Novinkou, ktorá stojí za vyskúšanie je Woodwick Trilogy . Sama som si ich obľúbila najviac, pretože sú nápadne krásne a prelínajú sa v nich tri rôzne vône, ktoré k sebe ladia, pasujú, skrátka sú v ideálnej kombinácii.

Vyberať je možné v niekoľkých prevedeniach, či už sa vám páči malá, veľká alebo stredné, klasická váza alebo atypická loď. Každá farebná vrstva obsahuje inú vôňu a keď sviečka horí, horná vrstva postupne topí do vrstvy pod ňou a vytvára tým nové a jedinečná aróma.

Woodwick Trilogy

Sviečky sú, ako je známe, ukľudňujúcim prvkom pre našu myseľ, u značky WoodWic k o to viac, keď pri horení ich drevený knôt praská ako oheň v kachliach, čím ešte viac navodzuje pokojnú atmosféru zvádzajúce k relaxu. Sú skvelým tipom na darček pre vaše milované a blízkych a dizajnovým doplnkom do každej domácnosti.

Publikoval: Katka Kocandrlova

Páčil sa vám článok?