Heureka
+421 239 183 083 (pracovné dni, 7-15)

Woodwick-nová vôňa domova

  %20. %09. %2018      Zo sveta módy

V dnešnej uponáhľanej dobe málokto z nás vie odpočívať, relaxovať, užiť si okamih uvoľnenie. Po náročnom dni, pri blížiacom sa jesene alebo skrátka len únave, po niečom takom túži nielen naše telo, ale aj naša myseľ. A je potrebné im to občas dopriať. Máme pre vás recept na relax, ktorý za to stojí ...

Vo chvíli, keď sa rozhodnete, urobiť si chvíľku len pre seba, zapáľte sviečku Woodwick ! Rada nad zlato, hovoríte si? Zapáliť sviečku a to je všetko? Čítajte ďalej, zistíte, že je v tom viac :-)

relaxácie

Horiaci plameň sviečky je všeobecne upokojujúcim prvkom pre každého, pohľad do neho pozitívne ovplyvňuje myseľ, ktorá potom podvedome pripravuje telo na relaxáciu. Súčasťou pôsobenia sviečky je tiež jej aróma, ktoré preniká do čuchového centra mozgu a odtiaľ ovplyvňuje náš nervový systém, ktorý sa pod jej "nátlakom" príjemne uvoľní.

So sviečkou Woodwick je každá takáto chvíľa zážitkom. Očarujúce vôňa sa bude šíriť celým domom alebo bytom, za upokojujúceho zvuku praskanie ohňa v krbe, ktorý vzniká horením dreveného knôtu.

Woodwick sviečky

Drevené knôty sviečok sú v dvoch prevedeniach, a to PLUSWICK a HEARTWICK.
Pluswick má ojedinelý tvar krížika a umožňuje až 5x rýchlejší rozpúšťanie vosku, než klasický bavlnený knôt. Heartwick je dlhý au zákazníkov veľmi obľúbený. Vytvára široké voskové jazierko, a tým aj intenzívnejšie rozprestretie vôňa po interiéri. Obaja horí rovnomerne a neusádzajú sadze na sklenenej nádobe.

drevený knôt Woodwick

Akú si vybrať veľkosť, tvar, prevedenie?

Vyberte lásku na prvý pohľad či očuchání! Siahnuť môžete po veľkosti PETITE, ktorá je akousi skúšobnou verziou pre tých, ktorí si nie sú kúpia Woodwick ešte toľko istí a chcú vyskúšať danú vôňu a zažiť praskajúce knôt. Ďalšou možnosťou sú MINI, MEDIUM alebo LARGE Hourglass - elegantný vázy z číreho fúkaného skla s dreveným viečkom, ktoré slúžia ako podstavec.

Opomenúť nemožno ani vonné vosky do aróma lampy, ktoré sú vysoko nasýtené vonnými esenciami a prevonia váš domov až na 20 hodín.

sviečky Woodwick

Vôňa!

Jej výber je dôležitý. Má vás po dušu pohladiť, nie podráždiť, mala by splývať s vašou osobnosťou a rozplynúť sa nielen do celého interiéru, ale aj do vašej mysle. Značka Woodwick vám ponúka niekoľko sekcií vôní, z ktorých potom stačí vybrať tú svoju pravú ...

  • OVOCNÉ, ktoré pôsobia sviežo, mladistvo a lahodne "chutne"
  • Bylinková / ZELENÉ medzi ktorými nájdete aj arómu čerstvo pokosenej trávy, nežné levandule alebo drvených listov
  • KVETINOVÉ hrajúci ženskosťou, jemnosťou a šmrncom
  • Drevité / ORIENTÁLNÍ od hrejivých zemitých, cez suchosť cédru a parfémářské akordy orientálneho zameranie
  • Korenený / JEDLO pre milovníkov lahodných dezertov, čerstvého pečenie alebo výrazného korenia

sviečky Woodwick

Tiež vás to láka čím ďalej viac? Zanechať teraz všetkého a ísť si urobiť chvíľku pre seba, so sviečkou Woodwick? Tak poďme do toho spoločne!

 

Publikoval: Katka Kocandrlova

Páčil sa vám článok?