Heureka
+421 239 183 083 (pracovné dni, 7-15)

Woodwick - ako vybrať tú správnu vôňu?

  %07. %01. %2019      Zo sveta módy

Chystáte sa zaobstarať si svoju prvú sviečku od značky Woodwick a neviete akú vôňu zvoliť? Máme pre vás skvelé tipy. Ak totiž nemáte možnosť ju v kamennej predajni ovoňať na vlastný nos, potom to nie je problém. Môžete si objednať tzv. testovacie balenie, ktoré vám presne povie, ktorá vôňa je pre vás ideálna. Len sa ale môžete dostať tak trochu do maléru, zamilovať si ich môžete totiž hneď niekoľko.

Woodwick

V prvom rade by sme vám chceli predstaviť testovacie balenie. Sviečky Woodwick majú špecifický drevený knôt, ktorý po zapálení nie je nutné skracovať a ktorý úžasne praská. Pokiaľ si zaobstaráte túto sviečku a zatvoríte oči, môžete mať pocit, že vám doma praská v krbe.

Woodwick

Vráťme sa ale k výberu vôní. Ak si naozaj nie ste istí, ktorú si máte vybrať, jednoznačne zvoľte toto testovacie balenie. Toto balenie si okrem iného môžete vziať so sebou napríklad na plánovanú dovolenku na horskej chate, alebo kamkoľvek mimo váš domov. Výhodou je, že sa zakaždým budete cítiť ako doma. Toto malé balenie ale zároveň môže slúžiť ako skvelá dekorácia.

Woodwick

Okrem malých testovacích sviečok vám môžeme doporučiť vonné vosky Woodwick, ktoré jednoducho položíte do aromalampy a umiestnite pod ne pokojne obyčajnú čajovú sviečku. Aj vonný vosk vám prevonia miestnosť a tiež vďaka nemu spoznáte, či vám táto vôňa vyhovuje.

Akonáhle si svoje obľúbené vône vyberiete, potom už sa oplatí investovať do lode, vázy alebo tzv. Trilogy sviečky, ktoré vám veľmi dlho vydržia a hlavne praskanie prírodného dreveného knôtu bude intenzívnejšie.

Woodwick

Publikoval: Differenta Team

Páčil sa vám článok?