Heureka
+421 239 183 083 (pracovné dni, 7-15)

Výšivky na denim

  %02. %10. %2017      Zo sveta módy

Pre milovníčky minimalizmu je tento trend zrejme ranou, výšivky sú ale takmer všade. Lákajú nás, pokúšajú a vábi. Frčí kvetinové motívy (hlavne ruže), rastliny, zvieratá a iné jemné vzory v mnohých farebných prevedeniach tak, aby si každá z nás prišla na svoje. Ruka v ruke s nimi kráča aj nášivky, ktoré odštartovali tento hravý štýl už v minulom roku.

Rozmanité výšivky nemôžu chýbať ani na nesmrteľnom denimu, ktorý v módnej brandži nesmelo označujeme za univerzálne. Denimové kúsky navyše už dávno povýšili z rýdzo pracovných odevov na fashion modely s širokým poľom pôsobenia. A tak naše milované džínsy, džísky, denimové košele i šaty dostávajú, vďaka výšivkám, úplne nový rozmer. Pôsobí romanticky aj rozpustilo a my ich preto milujeme a chceme nosiť ešte viac. Absolútnym must have pre túto sezónu je dlhá košeľa Desigual ! Dlhší strih a originálne poňatie sa nosí a vždy nosiť bude, vziať si ju môžete k nohaviciam aj legínům, do práce i na rande.

denimová košele Desigual

V prípade džínsové sukne po kolená je oživenie zlatistými výšivkami dych vyrážajúcim detailom, ktorý nikto neprehliadne. Sukňa vďaka nim pôsobí luxusným dojmom, a tak ju môžete kombinovať nielen so športovými, ležérnymi, ale aj elegantnejšími vŕšky.

džínsová košeľa Desigual

Chladných dní pribúda, a tak súčasťou každodennej výbavy je kabát, ktorý vás zahreje na tele aj na duši. Denimový kabát Desigual s kožušinovou kapucňou a vyšívanými vreckami aj rukávy je presne taký a pristane blondínkam, brunetkám, ale aj zrzkám.

džínsový kabát Desigual

V neposlednom rade sú tu aj najnositeľnejšie nohavice vôbec - džínsy. Tieto "Boyfriend" sa blyští zlatými výšivkami a striebornými kamienkami, a tak rozhodne nepôsobí obyčajne.

čierne džínsy Desigual

Ak si ale netrúfate na celý outfit, nevadí, siahnite po doplnkoch, ktorý aj jednoduchý štýl dovedú k dokonalosti. Neodolateľná je napríklad táto Desigual kabelka v etno štýle s výšivkami dotiahnutými do najmenších detailov. Nosiť ju môžete v ruke, ale aj cez ramená a každá okoloidúci vám ju bude závidieť.

kabelka Desigual

 

Takže ak ste si na jeseň ešte nekúpila žiadny vyšívaný kúsok, je na čase to rýchlo zmeniť! :-)

Publikoval: Kateřina Švelchová

Páčil sa vám článok?