Heureka
+421 239 183 083 (pracovné dni, 7-15)

Výpredaj značky Desigual

  %09. %06. %2017      Zo sveta módy

Pre všetkých milovníkov značky Desigual máme skvelú správu. Deň ,,D" je tu! Práve štartuje VÝPREDAJ všetkých vecí značky Desigual, ktoré máme aktuálne skladom! VÝPREDAJ začína túto sobotu 10. 6. 2017 a platí až do vypredania zásob.

Máte vyhliadnuté šaty alebo kabelku a rozhodujete sa, ktorú vec si máte zaobstarať s ohľadom na vašu peňaženku? Premýšľať už nemusíte a kúpte si pokojne oboje, máme pre vás totiž skvelé zľavy, a tak si môžete urobiť nemalú radosť.

Výpredaj sa týka všetkých vecí, ktoré máme na sklade, teda aj aktuálnej kolekcie Desigual jar / leto 2017. Táto kolekcia je plná noviniek. Samozrejme pestrofarebné kúsky s typickými mandalami sú aj v tejto kolekcii stále no.1, avšak Desigual tento rok prišiel aj s umiernenými kúskami, ktoré môžete nosiť na spoločenské akcie alebo na iné formálne príležitosti. Predstaviť si pod tým môžete ako jednofarebné šaty s decentnými vzormi, tak celokoženkové kabelky v jednofarebnom prevedení s tradičným motívom.

Veľkým hitom, ktorý tiež sprevádza kolekciu Desigual SS17 je taktiež Boho Chic štýl, ktorý je inšpirovaný 70. rokmi a hippie v modernom prevedení. Sú to čipky, rôzne výšivky, asymetrické strihy alebo transparentné prvky. Čiže vyberať máte naozaj z čoho. A čo by sa vám tak mohlo hodiť?

Čo trebárs tieto šaty Desigual...

šaty Desigual

... alebo táto skvelá kabelka Desigual...

kabelka Desigual

... a čo tak džínsky v Boho chic štýle?

džínsová bunda Desigual

...už dosť rečí a poďte nakupovať váš obľúbený Desigual.

Publikoval: Differenta Team

Páčil sa vám článok?