Heureka
+421 239 183 083 (pracovné dni, 7-15)

Výpredaje začali!

  %13. %01. %2020      Zo sveta módy

Snežiť ani s príchodom nového roka nezačalo, čo ale začalo, sú výpredaje!
Prirútili sa ako lavína, ktorá vás strhne so sebou. Ceny obľúbených značiek Desigual, Calvin Klein alebo Emu klesajú rovnako ako vonkajšie teploty, a tak veľa módnych hitov nakúpite v zľavách. Držte sa, bude to jazda!

Výpredaj Desigual

Miláčik mnohých žien, pestrý, neprehliadnuteľný, hravý, rovnako ako slnkom zaliate Španielsko, odkiaľ pochádza - Desigual. Nakúpte za znížené ceny zimné bundy, ktoré budete ešte pekných pár týždňov potrebovať, pod ne štýlové svetríky alebo pohodlné tričká. Nezabúdajte ani na doplnky, pretože taká Desigual kabelka v zľave rozhodne stojí za to.

Výpredaj Emu

Zima ešte nekončí, a tak vkĺznite do zľavnených Emu váleniek, čižiem alebo domácich papúč s pravou ovčou vlnou, ktorá zahreje nielen na nohách, ale aj pri srdci.

Pokiaľ sa ale naopak už pripravujete pomyselne na nadchádzajúcu jar, alebo by ste sa už rada vybavila na leto, za výhodnejšie ceny, vyberajte Emu bavlnené tenisky alebo metalické šľapky, v ktorých prechodíte každý deň s radosťou.

emu-2

Výpredaj Calvin Klein

Pre mužov aj ženy, za super ceny. Calvin Klein spodná bielizeň, tričká, plavky alebo pyžamá s logom tejto svetoznámej značky si obľúbili snáď všetky generácie žien i mužov, a tak ich poteší určite aj to, že sú teraz v zľavách. Potrebujete trebárs pohodlnú teplákovú súpravu? Aj mikiny a tepláky Calvin Klein v zľavách nájdete.

3SK-21

Publikoval: Katka Kocandrlova

Páčil sa vám článok?