Heureka
+421 239 183 083 (pracovné dni, 7-15)

Výpredaj značky Scotch&Soda

  %15. %06. %2017      Zo sveta módy

Tento týždeň sa strhla vlna výpredajov a my ideme ďalej. Zlacnili sme pre Vás totiž produkty z aktuálnej kolekcie značky Scotch&Soda, čo sa rozhodne oplatí. Značka Scotch&Soda pochádza z Holandska a je známa tým, že predstavuje veľmi kvalitné kúsky v decentnom prevedení a modernom strihu, dávajúc si záležať na detailoch.

Výpredaj Scotch & Soda

Aktuálna kolekcia Scotch&Soda jar / leto 2017 je úplne božská. Predstavuje totiž nadčasové kúsky, akými sú košeľové šaty, teplákové šaty, boyfriend džínsy, unikátne košele alebo skvelé topy. Dámske kúsky väčšinou disponujú nejakým pekným zdobením v podobe šperku alebo zaujímavou výšivkou, tým sa práve značka odlišuje od ostatných.

Každú kolekciu je treba považovať za veľmi luxusnú, pretože si značka zakladá na tom, aby jednotlivé kúsky boli vyrábané z tých najkvalitnejších a najpríjemnejších materiálov tak, aby ste sa v nich cítili príjemne, štýlovo a nemuseli ich nosiť iba jedinú sezónu.

Scotch&Soda nie je len pánske a dámske oblečenie, ale aj doplnky. V rámci letných zliav značky Scotch&Soda sa tak môžete perfektne vybaviť napríklad na festival alebo na dovolenku aj iné výlety.

šaty Scotch & Soda

sveter Scotch & Soda

Publikoval: Differenta Team

Páčil sa vám článok?