Heureka
+421 239 183 083 (pracovné dni, 7-15)

Vylaďte svoj outfit na vianočnú párty!

  %02. %12. %2014      Tipy na Outfit

Vianoce už nám klopú na dvere a okrem umývania okien, vypratávania starých skríň a vysávania, triedime svoje šatníky. Vianoce a koniec roka symbolizujú nový začiatok, sľubujú nové príležitosti a možnosti. To je však potrebné osláviť vianočným večierkom. Nielen Vy a vaši priatelia, ale aj Vy a Vaša firma spoločne oslavujete rok starý, nový začiatok a vaše úspechy. Vráťme sa späť k upratovaniu. Keď už upratujete skrine, všimnete si, že minuloročné modely už Vás nebavia a Vy neviete, v čom máte tento rok vyraziť. Čo si teda obliecť na vianočný večierok? Máme pre Vás pár tipov.

Šaty na večierok Šaty na večierok

Čierna, červená, biela, strieborná, zlatá, čipka alebo flitre, to je osvedčená klasika, ktorou nikdy nič nepokazíte. Obľúbeným trendy kúskom na elegantné párty sú šaty so zdobenou čipkou alebo sieťovinou, a to v akejkoľvek studenej farbe.

Šaty s čipkou Šaty s čipkou

Nechcete ale splynúť s davom? Máme pre Vás tip na ležérnu, ale napriek tomu netradičnú a hlavne originálnu módu, vhodnú práve na Váš vianočný večierok. Ide o značku Culito from Spain, ktorá pochádza z Kanárskych ostrovov a kombinuje veľmi zaujímavé materiály.

Šaty culit vhodné na večierok Šaty Culito vhodné na večierok

Šaty culit na večierok Šaty Culito na večierok

Veľmi originálne a bohaté na materiál sú tieto bielo-čierne šaty v kombinácii s originálnymi prvkami a červenými kamienkami. Šaty majú áčkovitý strih a veľmi zaujímavé riešenie chrbta. Ďalším zaujímavým prvkom sú svetrové rukávy. Šaty sú vhodné pre všetky vekové kategórie. Sú dievčenské, ale zároveň sexi.

Šaty Scotch and Soda

Šaty Scotch and Soda

Ďalším zaujímavým kúskom sú šaty značky Scotch and Soda. Majú nádherný, vypasovaný strih, ich dominantou je módny golier na krku, ktorý šaty dokonale dopĺňa.

Nech už si na vianočnú párty oblečiete čokoľvek, nezabúdajte na to, že by ste sa mali cítiť príjemne, pohodlne, a tiež aspoň trochu DIFFERENT.

Publikoval: Team Different

Páčil sa vám článok?