Heureka
+421 239 183 083 (pracovné dni, 7-15)

Vychytávky módnych kúskov na Differente

  %17. %05. %2017      Zo sveta módy

Vychytávky Ládi Hrušku asi všetci dobre poznáte, čo ale možno nepoznáte sú módne vychytávky z Differenta. Že pre vás na náš eshop naskladňujeme tie najzaujímavejšie veci, nevšedné značky a produkty, je všeobecne známe, tento rok pre vás máme ale veci o niečo viac v.y.c.h.y.t.a.n.e.j.š.i.e. Poďme si niektoré z nich predstaviť.

Obojstranné kabelky Calvin Klein

Svetoznáma značka Calvin Klein je veľmi populárna, najmä v poslednej dobe sa rozmohol trend, ktorý hovorí, že ak nemáte spodnú bielizeň Calvin Klein, ako by ste nemali žiadnu. Calvin Klein je fenomén, nielen, že ponúka oblečenie, spodnú bielizeň a topánky, ale aj doplnky. Vychytávkou číslo 1 je táto skvelá obojstranná kabelka Calvin Klein, ktorá ponúka zaujímavé farebné varianty. Na našom eshope si môžete vybrať hneď z niekoľkých farieb. Kabelka disponuje vyberateľným pevným dnom, puzdrom na zips, ktoré je pripnuté pomocou karabínky a samozrejme dustbag taškou, vďaka ktorej môžete kabelku bezpečne uskladniť, keď je potreba.

kabelka Calvin Klein

kabelka Calvin Klein

Desigual kabelky 3 v 1

Vychytávkou číslo 2 je bezpochyby kabelka Desigual 3 v 1. Táto kabelka sú vlastne kabelky tri. Väčšia taška je obojstranná, pričom na každej strane je úplne iný motív a navyše obsahuje vnútorný vak na zips, do ktorého môžete bezpečne schovať vaše drobnosti, alebo po pripnutí nastaviteľných trakov nosiť ako menšiu crossbody Desigual. No nie je to skvelé? Je to skvelé!

kabelka Desigual

Vychytané peňaženky Desigual

Treťou vychytávkou je peňaženka Desigual 2 v 1, ktorá obsahuje vyberateľnú priehradku na zips s menšími priehradkami na karty. Vrecko je možné k peňaženke pripnúť pomocou retiazky na karabínku, ale môžete ju nosiť zvlášť ako dokladovník, ktorý pripnete prakticky k čomukoľvek.

peňaženka Desigual

Skladacie balerínky Butterfly Twists

Poslednou vychytávkou tohto článku, na ktorú nesmieme zabudnúť, sú jednoznačne skladacie balerínky od značky Butterfly Twists, ktoré využijete počas celého roka. Na jar a v lete ich znosíte vonku a na jeseň a v zime ich môžete nosiť prakticky zložené v kabelke a vytiahnuť ich v prípade, že vás budú bolieť nohy z vysokých podpätkov, či už na plese alebo v kancelárii. Topánky sú vyrobené z vysoko kvalitného materiálu a tak sa nemusíte obávať, že ich pri častom uskladňovaní zničíte. A verte, že ich zložíte do minimálnej podoby, aj keď práve nemáte nôžku ako Popoluška.

baleríny Butterfly Twists

Publikoval: Differenta Team

Páčil sa vám článok?