Heureka
+421 239 183 083 (pracovné dni, 7-15)

Vuch nás baví! Zľava na značku Vuch!

  %07. %10. %2021      Zo sveta módy

Je to tak! Jedna z našich najfarebnejších značiek je od teraz o pätinu lacnejšia!

Kde bolo, tam bolo, zišli sa raz dvaja rodáci z Chrudimi, ktorých spájala túžba pre vytvorenie niečoho nového a krásneho na poli módy. A tak prišli na svet peňaženky s veselými bodkami, ktoré si čoskoro zamilovali všetky ženy nielen v Česku, ale aj u nás na Slovensku.

Značka Vuch, ktorej poznávacím znamením sú práve bodky, sa ale smelo púšťa aj do ďalších dizajnov, hravých i decentných. Medzi peňaženkami rôznych veľkostí si tak každá dáma príde na svoje, či už miluje elegantné alebo neprehliadnuteľné módne kúsky.

A aby to nebolo len o peňaženkách, zaradila značka Vuch do svojho repertoáru aj štýlové kabelky, crossbody alebo trendy batohy v elegantných, ale aj športových prevedeniach. Po novom sa tiež zamerali na nežné dámske šperky, od retiazok, cez náušnice po náramky.

Aby toho nebolo predsa len málo, nájdete teraz pod touto značkou aj nadčasové oblečenie a tenisky hrajúce mnohými farbami. Tričká, body, mikiny aj šaty pohodlných strihov. Zimné čiapky, štýlové šiltovky pre ženy aj mužov a v neposlednom rade obuv, v ktorej vás bude, vďaka roztomilému dizajnu, vidieť na každom kroku.

Teraz u nás nájdete všetky tieto krásne veci Vuch so zľavou 20 %. Tak ju neváhajte využiť!

Publikoval: Katka Kocandrlova

Páčil sa vám článok?