Heureka
+421 239 183 083 (pracovné dni, 7-15)

Vtáčie motívy ako letný módny trend!

  %04. %07. %2018      Zo sveta módy

Operenci vládnu nielen prírode, ale aj módnemu svetu. Tak pardón, my vieme, že kráľom zvierat je lev, ale bez vtáctva by to predsa tiež nešlo. Vták je také zvláštne, roztomilé a pritom nenáročné zviera, na ktoré málokto má fóbiu. Ba dokonca niektorí ľudia vtáky správajú a považujú ich za domácich miláčikov. Niektorí ich milujú natoľko, že je na seba i obliekajú. Nebojte nemyslíme tie úbohé, živé tvory, ale motívy vtáctva na oblečenie a iných doplnkoch.

plameniaky

Ak sledujete módne trendy, potom vám určite neunikli plameniaky. Plameniaky už druhé leto ovládli módne ulice, ale aj bazény. Kto nemá na Instagramu aspoň jednu fotku s plameniakov, ako by nebol. A tak sa tento motív všetkým módnym nadšencom zapáčil, že ho máme všade. Na tričkách, mikinách, sukniach, kabelkách, ba dokonca aj topánkach.

A pretože milujeme značku Melissa a Melissa nikdy nie je pozadu, môžete si do svojej plameňákové zbierky zaobstarať potrebné tieto krásne balerínky Melissa, ktoré si zamilujete na prvý obutie. Na našom eshope nájdete motív plameniaka tiež na rôznych doplnkoch značky Santoro .

baleríny Melissa

kozmetická taška Santoro

Šaty culit from Spain

Španielskou značku culit from Spain milujeme najmä pre jej najoriginálnejšie a najvtipnejšie modely. Aj u tejto značky operencami nechýba, a tak si môžete kúpiť napríklad šaty s kohútom alebo s roztomilým kolibríka.

šaty culit from Spain

šaty culit from Spain

Desigual

Avšak, ani značka Desigual nezostáva pozadu s vtáčími motívmi. Vyberať môžete napríklad z tričiek. Toto originálne tričko s motívom sovy na našom eshope nájdete v rôznych farebný prevedeniach.

tričko Desigual

Publikoval: Differenta Team

Páčil sa vám článok?