Heureka
+421 239 183 083 (pracovné dni, 7-15)

Vosky Yankee Candle

  %03. %09. %2018      Zo sveta módy

O značke Yankee Candle už sa dlho hovorí aj píše. Zamerajme sa tentoraz len na vonné vosky tejto značky! Prečo sú tak obľúbené? Aké sú ich výhody a na čo si u nich dávať pozor? Začítajte sa a zistíte všetko.

vonné vosky Yankee Candle nemusíte používať len do arómy lámp, hoci je to netradičnejšie a najobľúbenejší spôsob využitia, hodí sa ale aj na prevoňanie šatníka, zásuviek alebo skríň s bielizňou.

 

  • Ich veľkosť je nenákladná - vosk je tak akurát do ruky (22 g) a od toho sa odvíja aj všeobecne dostupná cena. Ak teda so značkou Yankee Candle začínate a nie ste si istí výberom vôní alebo sa vám skrátka práve nechce investovať do väčšej sviečky, siahnite určite po vosku a nebudete ľutovať.
  • prevonia interiér až na 20 hodín - doba

prevonia interiér až na 20 hodín (líši sa podľa intenzity vône), je to nenákladná skúšobné veľkosť, ak nechcete hneď investovať do sviečky, a dajú sa tiež medzi sebou kombinovať. Navyše môžete každý deň voliť inú vôňu podľa nálady a počasie. Vosky rozpúšťajte v aromalampe pomocou obyčajnej čajové sviečky. Neklaďte ho do vody. Vosk je plne rozpustený za niekoľko minút. Môžete do mištičky nalámať viacerých druhov voskov, len dajte pozor, aby sa rozpustené do mištičky zmestili a nepretiekla. Odporúčame nedávať aromalampu blízko múru, veľmi zriedka sa môže stať, že vosk trochu prská. Akonáhle čajovka vyhorí, môžete zapáliť ďalšie. Množstvo vosku neubúda, len slabne intenzita vône. Ak si želáte vosk odstrániť, nechajte ho úplne vychladnúť a vložte aromalampu do mrazničky, za pár minút sa vosk ľahko vymrští.

AKO SA RÝCHLO ZBAVIŤ ZBYTKOV VOSKOV

Ak si želáte zmeniť vôňu, ale vo svietnika na votívny sviečky máte zvyšok vosku, stačí

Publikoval: Katka Kocandrlova

Páčil sa vám článok?