Heureka fb
+420 773 002 808 (pracovné dni, 9-17)

Vonné sviečky Woodwick

  10. 10. 2018      Different TV CZ / SK

Woodwick

Chcete byť očarení rovnako tak ako my? Pohodlne sa usaďte. Pripravte si šálku čaju či kávy a dajte si niečo dobré. Jedine takto si vychutnáte nový diel z našej dielne Different TV o značke Woodwick.

Woodwick sa vyrába od 2006 a postupne sa začal presadzovať po celom svete. Základným stavebným kameňom tejto značky je výroba vonných voskov a sviečok. Ďalej ponúka tiež vonné gély a steblá. My si dnes predstavíme predovšetkým sviečky Woodwick.

Sviečky Woodwick majú nespočetné množstvo nádherných vlastností, vďaka ktorým sa odlišujú od všetkej konkurencie. Poďme hneď na prvý vlastnosť - drevený knôt. Dvřevěný knôt je vyrobený z přídoního dreva a vďaka tomuto knôtu vydáva sviečka upokojujúce zvuk praskajúceho dreva. A to musíte jednoducho počuť! Ďalší z kľúčových vlastností je spracovanie.

Či už ide o samotné tvary sviečok, ktoré sú v sklenených "vázach" alebo o náplň ktorú sviečky obsahujú. Dekoratívne spracovanie sviečok sa o Woodwick rozdeľuje na rôzne veľkosti a tvary. Vázy môžu byť malé, stredné a veľké alebo v tvare lode. Keď sa zameriame na náplň sviečok spoznáme, že je niečo inak. Woodwick sviečky sú vyplnené sójovým voskom, ktorý môže mať rôzne farebné kombinácie i vôňa.

Ak sa ešte chcete dozvedieť ďalšie informácie určite mrknite na nový diel, ktorý je plný informácií práve o značke Woodwick. A ak ste dali na naše rady na začiatku tohto článku verte, že takáto pohoda Vás so sviečkami Woodwick čaká každý deň. Pretože neodoláte.

sviečky Woodwick

Publikoval: Martin Špeta

Páčil sa vám článok?

Tento web používa k poskytovaniu služieb, personalizácii reklám a analýze návštevnosti súbory cookie. Ďalšie informácie