Heureka
+421 239 183 083 (pracovné dni, 7-15)

Vonné sviečky Woodwick

  %10. %10. %2018      Different TV CZ / SK

WOODWICK

Chcete byť očarení rovnako tak, ako my? Pohodlne sa usaďte. Pripravte si šálku čaju či kávy a dajte si niečo dobré. Jedine takto si vychutnáte nový diel z našej dielne Different TV o značke WoodWick.

Woodwick sa vyrába od roku 2006 a postupne sa začal presadzovať po celom svete. Základným stavebným kameňom tejto značky je výroba vonných voskov a sviečok. Ďalej ponúka tiež vonné gély a steblá. My si dnes predstavíme predovšetkým sviečky WoodWick.

Sviečky WoodWick majú nespočetné množstvo nádherných vlastností, vďaka ktorým sa odlišujú od všetkej konkurencie. Poďme hneď na prvú vlastnosť - drevený knôt. Drevený knôt je vyrobený z prírodného dreva a vďaka tomuto knôtu vydáva sviečka upokojujúci zvuk dreva praskajúceho v krbe. A to musíte jednoducho počuť! Ďalší z kľúčových vlastností je spracovanie.

Či už ide o samotné tvary sviečok, ktoré sú v sklenených "vázach" alebo o náplň, ktorú sviečky obsahujú. Dekoratívne spracovanie sviečok sa vo WoodWick rozdeľuje na rôzne veľkosti a tvary. Vázy môžu byť malé, stredné a veľké alebo v tvare lode. Keď sa zameriame na náplň sviečok, spoznáme, že je niečo inak. WoodWick sviečky sú vyplnené sójovým voskom, ktorý môže mať rôzne farebné kombinácie aj vône.

Ak sa ešte chcete dozvedieť ďalšie informácie, určite mrknite na nový diel, ktorý je plný informácií práve o značke WoodWick. A ak ste dali na naše rady na začiatku tohto článku, verte, že takáto pohoda Vás so sviečkami WoodWick čaká každý deň. Pretože neodoláte.

SVIEČKY WOODWICK

Publikoval: Martin Špeta

Páčil sa vám článok?