Heureka fb
+420 773 002 808 (pracovné dni, 9-17)

Voňavá OBUV MELISSA

  25. 03. 2019      Different TV CZ / SK

MELISSA

Vôňa. Slovo, ktoré nás v posledných dňoch sprevádza na každom rohu. S príchodom jari sa úplne premenil vzduch a tak už si užívame tú pravú, jarnú atmosféru. A čo to pre nás vlastne znamená? Predsa predstavenie krásne kolekcie v oňavých topánok Melissa.

Kto už nás nejakú dobu sleduje, vie, že topánky Melissa sú pre nás srdcovou záležitosťou. Sú to naše najobľúbenejšie topánky, ktoré nás sprevádza, na našej ceste, už od samého začiatku. Preto nie je divu, že sme si ich tak zamilovali. Poďme sa teda pozrieť, čo nového nás čaká práve v novej kolekcii Melissa 2019.

Pre jar a leto si značka pripravilo naozaj niekoľko horúcich noviniek a trendov, o ktorých vám viac povie Šimčo. Dozviete sa napríklad aký rozdiel je medzi púdrovú a staro-ružovú alebo čo bude hit tohtoročnej jari i leta. Ale nebojte, u farieb to nekončí. Spoločne sa pozrieme na nové modely, ktoré si pre nás značka Melissa pripravila. Predstavíme vám krásne, voňavé tenisky, papuče a dokonca aj žabky. Mmm!

Urobte si pohodlie, pretože je tu nový diel plný zaujímavých informácií. Majte sa krásne a určite nám dajte vedieť na mail, na Facebook, čo sa vám na tohtoročnú kolekciu páči a čo vás zaujalo.

OBUV MELISSA

Publikoval: Martin Špeta

Páčil sa vám článok?

Tento web používa k poskytovaniu služieb, personalizácii reklám a analýze návštevnosti súbory cookie. Ďalšie informácie