Heureka
+421 239 183 083 (pracovné dni, 7-15)

VOŇAVÉ TOPÁNKY MELISSA

  %25. %03. %2019      Different TV CZ / SK

MELISSA

Vôňa. Slovo, ktoré nás v posledných dňoch sprevádza na každom rohu. S príchodom jari sa úplne premenil vzduch a tak už si užívame tú pravú, jarnú atmosféru. A čo to pre nás vlastne znamená? Predsa predstavenie krásnej kolekcie voňavých topánok Melissa.

Kto už nás nejakú dobu sleduje, vie, že topánky Melissa sú pre nás srdcovou záležitosťou. Sú to naše najobľúbenejšie topánky, ktoré nás sprevádzajú na našej ceste už od samého začiatku. Preto nie je divu, že sme si ich tak zamilovali. Poďme sa teda pozrieť, čo nového nás čaká práve v novej kolekcii Melissa 2019.

Pre jar a leto si značka pripravila naozaj niekoľko horúcich noviniek a trendov, o ktorých vám viac povie Simča. Dozviete sa napríklad, aký rozdiel je medzi púdrovou a staro-ružovou, alebo čo bude hitom tohtoročnej jari i leta. Ale nebojte, pri farbách to nekončí. Spoločne sa pozrieme na nové modely, ktoré si pre nás značka Melissa pripravila. Predstavíme vám krásne, voňavé tenisky, šľapky a dokonca aj žabky. Mmm!

Urobte si pohodlie, pretože je tu nový diel plný zaujímavých informácií. Majte sa krásne a určite nám dajte vedieť na mail, na Facebook, čo sa vám na tohtoročnej kolekcii páči a čo vás zaujalo.

TOPÁNKY MELISSA

Publikoval: Martin Špeta

Páčil sa vám článok?