Heureka
+421 239 183 083 (pracovné dni, 7-15)

Vigara - praktické bytové doplnky, ktoré ohromí

  %18. %11. %2015      Zo sveta módy

Domáce práce vôbec nemusí byť nuda. Dokonca ani čas, ktorý odkladáte na čo najdlhšiu dobu. So španielskou značkou bytových doplnkov Vigara si môžete spríjemniť nielen upratovanie, ale navyše Vám budú doplnky i po upratovaní zdobiť Váš domov.

Zdroj: google.com

Spoločnosť Vigara sa objavila na trhu pred viac ako 50 rokmi a v tejto chvíli patrí medzi najobľúbenejšie značku bytových doplnkov vo viac ako 40 krajinách z celého sveta. Hovoríte si, čím mohla španielska značka zaujať toľko ľudí? Odpoveď znie - originalitou! Výstrednosť a odvaha v dizajne aj farbách je v Španielsku dennou rutinou, a tak kus svojej originality preniesli tamojšej návrhári aj do drobných doplnkov, ktoré spríjemnia Váš deň a spestria Váš domov.


Zdroj: different.cz

Jedna z najhlavnejších kategórií tejto značky, na ktoré si návrhári zakladajú, sú bytové doplnky určené k upratovaniu. Na výber sú kefy všetkých typov, farieb a dizajnov. Zdá sa Vám, že kefa v podobe blonďavé dámy znie trochu infantilne? Pozrite sa na galériu a hneď zistíte, že ste si ich nevtieravý designe zamilovali. Navyše každý kefa je vychytaný aj z tej praktickej stránky, a tak stojančeky alebo samodržiace úchyty sú samozrejmosťou. Vigara myslel samozrejme aj na Vaše štvornohých miláčikov, a tak v nových kolekciách objavíte aj sady pre domáce zvieratá, v ktorých nájdete misku farebne zladenú s kefou v podobe psej alebo mačacie hlavy. Pre zametanie návrhári vymysleli veselé metličky s lopatkami.Zdroj: different.cz

Kúpeľňa sa vďaka bytovým doplnkom rozžiari rovnako ako kuchyňa. Kúpeľňové sady, obsahujúce dózu na tekuté mydlo a hubku, majú niekoľko nápaditých designov v niekoľkých veselých farbách. Razom sa teda z Vášho jednofarebného umývadla môže stať napríklad rozkvitnutá záhrada.


Zdroj: different.cz

Bytové doplnky sa rozhodne nedrží hesla "upratať a schovať sa", pretože sa nimi radi pochválite svojim priateľom a necháte ich vystavené napríklad na kuchynskej linke.


Zdroj: different.cz

Vigara myslel aj na chvíle s priateľmi, a tak si môžete vybrať niekoľko doplnkov vhodných pre stolovanie. Mlynček na korenie v podobe gentlemana v kravate, štýlová misa na ovocie alebo zátka na víno pripomínajúce dámu v klobúku? Vaši priatelia budú dozaista žať obdiv nad Vašou originalitou.

Všetky tieto doplnky sú vhodné nielen do Vašej domácnosti, ale tiež napríklad ako perfektný darček pre príbuzných alebo priateľov.

Autor: Klára Brázdová

Publikoval: Differenta Team

Páčil sa vám článok?