Heureka
+421 239 183 083 (pracovné dni, 7-15)

Vigara - koniec nudy v domácnosti

  %30. %04. %2016      Zo sveta módy

Bytové doplnky sú neoddeliteľnou súčasťou našej domácnosti. Niektorí z nás ich vzhľad a dizajn nijako zvlášť nerieši, niektorým sa zdá náročné skombinovať je so vzhľadom interiéru. Niektorí z nás majú radi dokonalosť a praktickosť, niektorí si na to zas až tak nepotrpia, ale mali by sme si občas priznať, že domáce práce nás vždy stopercentne nebaví.

Od toho je tu ale značka Vigara ,   ktorá spĺňa všetky tieto dôležité aspekty - kvalitu, dokonalý dizajn, praktickosť a navyše rozhodne nie je nudná, a tak budete mať ,, upratovací "náladu často a budete robiť vaša nevyhnutné domáce práce s radosťou.

História značky

Spoločnosť Vigara vznikla pred viac ako 50 rokmi v Španielsku. Aktuálne sa radí medzi najobľúbenejšie značky bytových doplnkov vo viac ako 40 krajinách sveta. A prečo sa tak stalo? Prečo práve Vigara patrí medzi top značky sveta? Pretože je úplne originálny, výstredný, odlišná a štýlová, navyše je naozaj praktická a skrátka myslí na všetko. Aj tie najmenšie, nenápadné doplnky, ktoré Vigara ponúka, úplne rozžiari váš domov a každému, kto je uvidí vyčarí úsmev na tvári.

štýl

Ide totiž o personifikované produkty! O doplnky, ktoré predstavujú napríklad dámu, alebo gentlemana v úplne vychytanom prevedení, a tak veľa z vašich hostí ani nespozná, že na vašej kuchynskej linke stoja kefu a špongia, pretože sú zakomponované v detailne prepracovanom dizajne. Teraz už si však poďme predstaviť konkrétne produkty, nech viete o čom celý čas hovoríme a presvedčíte sa sami o tom, že takýto kúsok by vám skrátka nemal chýbať.

kúpeľňa

Kúpeľňa je v našej domácnosti, vedľa spálne, veľmi dôležitým priestorom, ktorý navštevujeme najčastejšie počas dňa, a preto by sme sa v nej mali cítiť príjemne a jedinečne, pretože je jednoducho naša. A čo iného robí miestnosť jedinečnou než bytové doplnky . Vigara sa postaral o krásny, dizajnových kúsok, ktorý sa bude vynímať v oblasti, na ktorú váš zrak spadá najčastejšie, a to je napríklad praktický držiak na kefku na zuby alebo pastu. Tento v podobe kvetiny je úplne jedinečný, praktický, skrátka nemá chybu, čo hovoríte ?!

kuchyňa

Ani kuchyne sa nezaobíde bez poriadnej výbavy. Často máme problém vybrať si produkty, ktoré by sa nám hodili ku všetkým dizajnom. Či už budete domácnosti meniť, sťahovať sa, prerábať, verte, že doplnky od značky Vigara sa budú vynímať kdekoľvek a nebudete musieť vymýšľať alternatívy. Skrátka produkty od Vigara zapadnú vždy a všade. Ako napríklad tento roztomilý kuchynský set, ktorý obsahuje kefu aj hubku, tie sú skvele zakomponované do dámskych šiat a dámske siluety.Dôležitou súčasťou každej kuchynskej výbavy a potrebným doplnkom každej kuchárky je samozrejme zástera. Značka Vigara myslí na všetko, a tak predstavuje zástery z pevného, umývateľného materiálu, ktorým nechýba štýl. Uznajte dámy, že v takejto zástere by ste sa rozhodne nehanbili robiť parádu aj pred svojimi hosťami alebo susedmi.

Vigara nezabúda ani na chvíle s vašimi priateľmi, a tak si môžete vybrať niekoľko doplnkov vhodných pre stolovanie. Ako je napríklad praktická fľaša na olivový olej alebo ocot v podobe dámy v klobúku, mlynček na korenie v podobe gentlemana v kravate, alebo tento stolovací set s dámou v klobúku, ktorý využijete u fľaše dobrého vína.

Všetky tieto doplnky sú vhodné nielen pre vás a vašu domácnosť, ale sú tiež originálnym a hlavne different darčekom pre vašich blízkych nemyslíte? ;)

Publikoval: Differenta Team

Páčil sa vám článok?