Heureka
+421 239 183 083 (pracovné dni, 7-15)

Vianočné párty s DESIGN bločkov

  %16. %12. %2014      Zo sveta módy

1010123_10205504282993446_5934373799904185995_n

Päť módnych prehliadok, kozmetická poradňa, predaj luxusného prádla, šperkov alebo vianočné dekorácie, to všetko v jeden deň a v jednu hodinu na jednom mieste. Známe tváre, fotografi, stylisti, modelové, modelky a predovšetkým zákazníci a zákazníčky obľúbených plzenských butikov a kozmetického štúdia Design Block, sa zišli deň pred Mikulášom v plzenskom hoteli Golden Fish so zámerom zdieľanie svojej obrovskej vášne - MÓDY.

Dita Nosková Bezděková, majiteľka štúdia Design Block, pozvala svojich známych a priateľov, ktoré spája láska k móde, aby predstavili svoje najnovšie kolekcie. Ďalej na prehliadku kúskov zo všetkých butikov pozvala modelky a modelov už vo zrelším veku. Prehliadky tak pôsobili naozaj noblesne a hlavne vkusne.

Foto: Milan Růžička Foto: Milan Růžička

,, Nápad bol zvoliť starší modelky. Väčšina zákazníčok je staršieho veku, a tak si myslím, že oveľa lepšie pôsobí, keď modely predvádzajú zrelé ženy, krásne pracujúce matky, ženy, na ktorých model vyzerá lepšie ako na dvadsaťročnej dievčatku. "Uviedla Dita Nosková Bezděková.

Sériu prehliadok odštartovala módna návrhárka Zuzana Lesák Čierna, ktorá predstavila svoje najnovšie modely. Zuzaninej šaty vyzerali na modelkách dokonale, a to vďaka strihu aj farbám. Zuzaninho práca je veľmi kvalitný, originálny a osobitá. Každý model, ktorý vytvorí priamo vo svojom ateliéri, je zároveň Orignal samotného návrhu. Navrhuje modely na mieru a snažia sa plniť zákazníčkam aj tie najtajnejšie priania.

Zameriava sa predovšetkým na spoločenské a svadobné šaty a business dámskou módou. V jej štúdiu nájdete tiež predajné kolekcie. Odevné štúdio Zuzany Čierne nájdete v Rooseveltovej ulici v centre mesta.

Šaty z kolekcie Zuzany Lesák Čierne. Šaty z kolekcie Zuzany Lesák Čierne.

Šaty z kolekcie Zuzany Lesák Čierne. Šaty z kolekcie Zuzany Lesák Čierne.

Vianočné párty neznamenala len prehliadky, ale každý si mohol dovoliť kozmetickú alebo estetickú konzultácii s ozajstnými odborníkmi. V predsálí si dámy dokonca mohli nechať upraviť nechty, nakúpiť spodná bielizeň alebo najrôznejšie šperky a dokonca aj vianočnú dekoráciu.

Foto: Milan Růžička Foto: Milan Růžička

Samozrejme nechýbala ani prehliadka vášho obľúbeného butiku Different a skoro celý different tím.

Different fashion Kabát Desigual z Different Fashion

Different fashion Šaty Desigual z Different Fashion

Svoje najnovšie kolekcie predstavili tiež butiky FOR HER, Keira, Giorgio fashion a Ornela. V sprievodnom programe nechýbala hudobné vložka operná speváčka Jany Marie Kataríny Korbelová alebo vyhlásenia bohaté tomboly.

Foto: Milan Růžička Foto: Milan Růžička

,, Zámerom večera bolo urobiť krásny spoločenský večer pre naše zákazníčky, teda predovšetkým pre dámy, ale som rada za to, že prišli aj páni. Myslím si, že sa dalo na čo pozerať. Som rada za tak veľkú účasť, ktorú som naozaj nečakala. "Uviedla Dita.

Video z tohto módneho večera si pustite tu:

https://vimeo.com/114778225

Publikoval: Team Different

Páčil sa vám článok?