Originálne austrálskej kapce z pravej ovčej kože a vlny? To sú válenky EMU. Sú prvými kapcami, ktoré boli vyrábané komerčne. Ďalšie značky kapcov sú tak už vlastne tak trochu kópiami.
Na válenky EMU je používaná pravá austrálska ovčej kože a vlna. Tie majú neuveriteľne skvelé vlastnosti pre vaše nôžky. Válenky EMU sú tak mrazuvzdorné a pritom krásne dýchajú.
Válenky EMU sa v novej kolekcii robia aj vo variantoch s membránou, ktorá z kapcov robí topánky vodotesné. A alebo napríklad vo variante zúžené, ktorá je taká viac módne. Tu môžete válenky EMU zaobstarať u oficiálneho predajcu v ČR a SR;) Válenky predávame už niekoľko rokov, a tak Vám radi poradíme s výberom. Nebojte sa naša mó'dní poradkyňa kontaktovať.
Válenky emu sú vodeodolné a mrazuvzdorné. EMU majú tiež pevnú anatomicky tvarovanú podrážku a tiež pevnú pätu. Čiže sa válenky nesešmajdají tak ako ich lacnej napodobeniny z vietnamských tržníc.
O válenkách si prečítajte viac informácií v našom magazíne: Emu válenky v našom módnom magazíne
Publikoval: Team Different