Heureka
+421 239 183 083 (pracovné dni, 7-15)

Vône mesiaca Yankee Candle - OKTÓBER

  %17. %10. %2019      Zo sveta módy

Vôňa. Niečo, čo naše zmysly vnímajú naplno. To, čo časť nášho mozgu spojí s danou situáciou, zážitkom či spomienkou a získava tak pre každého z nás svoj význam. Preto v nás vône dokážu vyvolávať silné emócie, a preto ich milujeme alebo naopak, nemáme v obľube...

Vône Yankee Candle pre mesiac Október sa vašej obľube iste tešiť budú! Vďaka nim budete ľutovať, že ste sa na jeseň netešili viac!

Aróma, ktorú zvolíte pre svoj domov, mu dodá istú osobitosť a atmosféru. Uchvátite ním nielen seba a svojich blízkych, ale napríklad aj návštevu, ktorá vám ju bude tajne závidieť. Sviečky Yankee Candle sú tiež skvelým tipom na darček, stačí len vybrať správnu vôňu pre danú osobu.

Yankee Candle vôňa mesiace

Yankee Candle Spiced Orange

Stmieva sa skoro a Vy v týchto večeroch potrebujete povzbudiť životaplnou osviežujúcou vôňou šťavnatých pomarančov, štipľavého zázvoru a omamných klinčekov. Aróma sviečok alebo voskov Yankee Candle sa dostane do každého kúta vášho domu alebo bytu a zanechá v ňom čaro jesene, ako ju nepoznáte.

Yankee Candle Spiced Orange

Yankee Candle Mulberry & Fig

Milujete sladkosť ovocných plodov? Tieto šťavnaté figy a lahodné moruše síce neochutnáte, prevoniate nimi ale svoj domov na dlhé hodiny. Mulberry & Fig prekypuje, rovnako ako plná miska na vašom stole, černicami, figami, morušami, listami z maliny a sladkou červenou slivkou.

Yankee Candle Mulberry & Fig

Publikoval: Katka Kocandrlova

Páčil sa vám článok?