Heureka
+421 239 183 083 (pracovné dni, 7-15)

Vône mesiaca Yankee Candle - NOVEMBER

  %24. %11. %2019      Zo sveta módy

Vianoce klopú na dvere, a rovnako tak aj novembrové vône mesiaca Yankee Candle, ktoré prevoňajú váš domov práve vianočnými tónmi.

Čo všetko vám pripomína Vianoce? Červené jabĺčka, zapálené sviečky, sladké pečivo, ihličie, trblietanie slávnostného okamihu a upokojujúce ticho? To všetko a ešte viac ucítite zo sviečok a voskov značky Yankee Candle.

Vôňa mesiaca RED APPLE WREATH

Červené jablká na adventnom venci, na sviatočnom stole, pri tradičnom rozkrajování... ich šťavnatú arómu dopĺňa štipka škorice, hrsť vlašských orechov a štipľavý zázvor. Táto typicky vianočná vôňa by nemala chýbať v žiadnej domácnosti, kde umocnia romantickú pokojnú atmosféru vianočných sviatkov. Táto vôňa mesiaca je aj skvelým tipom na darček pre vašich blízkych.

Yankee Candel Red Apple Wreath

Vôňa mesiaca WINTER WONDER

Žiarivá, elegantná a oslňujúca je táto vôňa mesiaca, rovnako ako večery pred aj počas Vianoc. Kombináciu šampanského a citrusov oživuje jemná vanilka a balzamová jedľa. S takýmito sviečkami Yankee Candle nešliapnete vedľa, naopak, očaríte nielen svoje zmysly, ale aj návštevy, ktoré sa u vás cez sviatky zastavia.

YC vôňu mesiaca môžete zakúpiť za krásne zvýhodnené ceny až do konca novembra, tak si ich nenechajte ujsť! Dekoratívne sklenené dózy v troch veľkostiach, vonné vosky do aromalampy alebo malé votívne sviečky čakajú len a len na vás.

Yankee Candle Winter Wonder

Publikoval: Katka Kocandrlova

Páčil sa vám článok?