Heureka
+421 239 183 083 (pracovné dni, 7-15)

Vône mesiaca september

  %04. %09. %2020      Zo sveta módy

Jeseň. Nebýva úplne najobľúbenejším obdobím v roku. Nastupuje totiž po slnkom presvetlenom lete, plnom dovoleniek, teplých večerov a zážitkov.
Ťažko sa mu konkuruje aj jari, ktorá krásne prebúdza prírodu a vlastne aj nás, po mnohokrát dlhej zime, ktorú berieme na milosť len preto, že prináša Vianoce a sneh ako z Ľadových obrázkov.

Nemali by sme ju ale zavrhovať a vedieť si ju užiť naplno. Okúzliť nás môže romantickými večermi, zababušenými v deke počas sledovania filmu a za oknom dych berúcimi farbami, ktorými jeseň sfarbuje prírodu.
Pri takom relaxe by nemalo chýbať na stole dobré víno a tiež horiaca sviečka s tou pravou uvoľňujúcou a ukľudňujúcou vôňou. Aká by to mala byť? A nebolo by pekné, keby sviečka praskala rovnako, ako drevo v krbe?

Spoznajte vône pre mesiac september a nalaďte sa so sviečkami Yankee Candle a WoodWick na príjemnú jesennú vlnu. Od teraz budete jeseň milovať.

Obľúbená Yankee Candle zvolila pre mesiac september vône Warm Cashmere a Dried Lavender & Oak. Warm Cashmere, ako už názov napovedá, je hrejivá, jemná a upokojujúca, rovnako ako dotyk kašmíru. V tejto luxusnej aróme santalového dreva a exotického pačuli sa budete chcieť "utopiť".

Sviečky alebo vonné vosky Dried Lavender & Oak voňajú ako kytička práve odtrhnutej levandule. Skrýva sa v nej ale aj štipka vanilky, zrnko bieleho korenia a tajomstvo indickej bylinky Davana.

Yankee Candle

WoodWick sviečky s praskajúcim knôtom si vás v septembri získajú omamnou vôňou Evening Onyx alebo jemnou White Tea & Jasmine. V Evening Onyx zacítite jedinečnú kombináciu jazmínového lístka, čiernej orchidey a santalového dreva, ktorá sa dostane do každého kúta vášho domova a očarí tak nielen vás, ale aj každého, kto vás navštívi.

Vôňa bieleho čaju a jazmínu si získa vaše zmysly. Pôsobí sviežo a čisto a snúbi sa s vôňou červeného cédru a ruže.

Woodwick

Publikoval: Katka Kocandrlova

Páčil sa vám článok?