Heureka
+421 239 183 083 (pracovné dni, 7-15)

Vône mesiaca marec

  %09. %03. %2020      Zo sveta módy

Nechajte jar vstúpiť do každého kúta vašej domácnosti...

Vône obľúbených sviečok prekypujú omamnými kombináciami, ktoré oslnia vás aj vaše návštevy. Sú tiež skvelým tipom na darček, a to pre maminku, babičku, priateľku či kamarátku. Vône mesiaca marec navyše získate za zvýhodnenú cenu po celý mesiac, a tým už je jasné, že čoskoro skončia vo vašom košíku.

Vône mesiaca marec značky WoodWick

S čím iným, než s drevom, spájať sviečky WoodWickDrevený praskajúci knôt, drevené viečko a pre mesiac marec aj drevitá vôňa Fireside, v ktorej sa miešajú ambra, pižmo a vetiver. Nič vám nepripomenie večer strávený pri horiacom krbe viac, ako práve táto vôňa.

Woodwick Fireside

Naozaj jarná vôňa je ale Wild Violet, teda divoká fialka.

V tej je skĺbená táto drobná kvetinka s tiež jarným orgovánom, romantickou ružou a lístkom sviežej mäty. Dopĺňa ju drevitý tón, hrejivá ambra a kvapka morskej vody. Jar vám pripomenie nielen svojou arómou, ale aj farbou, bude krásnou dekoráciou do akejkoľvek miestnosti.

Woodwick vôňa mesiaca

Vône mesiace marec od Yankee Candle

Klasická rada sviečok značky Yankee Candle vyberá vône mesiaca tak, aby sa hodili k danému obdobiu. Práve preto bola pre marec vybraná kvetinová Moonlight Blossoms a svieža Fluffy Towels.

Čarovná aróma YC Moonlight Blossoms spočíva v kombinácii kvetín, levandule a jazmínu s čerstvými černicami, hrejivou ambrou a bielym pižmom. Pripomenie vám romantickú nočnú prechádzku v období pučiacej jari a navodí príjemnú atmosféru.

Yankee Candle vôňa mesiace marec

Naproti nej stojí osviežujúca vôňa Yankee Candle Fluffy Towels.

Vďaka nej bude váš domov stále prevoňaný dokonalou čistotou, štipkou citróna a jabĺčok s vánkom levandule a ľalie. Zavonia vám čerstvo vypranými a zo sušičky vybratými osuškami, do ktorých by ste sa najradšej zabalili.

Yankee Candle Fluffy Towels

Publikoval: Katka Kocandrlova

Páčil sa vám článok?