Heureka
+421 239 183 083 (pracovné dni, 7-15)

Vône mesiaca jún

  %03. %06. %2020      Zo sveta módy

Mesiac jún, v ktorom oficiálne začína leto, prináša nové vône značiek Yankee Candle a WoodWick. Sviečok, ktoré milujeme, a z ktorých sa nám blažene zamotá hlava, kedykoľvek si k nim privoniame.

Dané vône sú vždy vybrané tak, aby sa hodili k aktuálnej sezóne. Nie je teraz medzi nimi práve vaša obľúbená? Zháňate darček pre niekoho blízkeho a neviete si dať rady? Sviečkou, vonným voskom alebo napríklad vôňou do auta rozhodne nič nepokazíte! A navyše, vôňu mesiaca vždy zakúpite s lákavou zľavou 25 %, tak neváhajte, miznú zo skladu naozaj rýchlo!

Vône mesiaca jún od značky Yankee Candle

Yankee Candle si pre mesiac jún pripravila vôňu Midsummers Night a vôňu Coconut Splash. Na svoje si teda prídu milovníci sladkých jemných aróm aj výrazných pánskych tónov.

Midsummers Night pripomenie romantickú letnú noc po boku milovaného muža. V omamnej vôni pocítite najviac práve pánske pižmo, šalviu, pačuli a mahagónovú kolínsku. Je to vôňa svieža, zmyselná a silná a hodí sa nielen pre mužov, ale aj ženy, ktoré tieto arómy majú v obľube.

Naproti nej stojí jemnejšia Coconut Splash. Krásna vôňa kokosu kombinovaného s mangom, melónom a vanilkou, prevonia každý kút vášho domova neodolateľnou sladkosťou.

Yankee Candle

Vôňa mesiaca jún značky WoodWick

Značka známa praskajúcimi drevenými knôtmi vo svojich sviečkach stavila v júni taktiež na vôňu šťavnatého kokosu, Island Coconut.

Druhou vôňou mesiaca je Seaside Mimosa. Ovocná vôňa zo zmesi zmesi citrusov a osviežujúcich šampanských hrozien, ktorá vás v myšlienkach dostane na rozpálenú pláž pri mori, kde si vychutnávate ochladzujúci skvelý drink. Stačí len zavrieť oči, užívať si tú vôňu a chvíľku relaxácie.

Woodwick

Publikoval: Katka Kocandrlova

Páčil sa vám článok?