Heureka
+421 239 183 083 (pracovné dni, 7-15)

Vône mesiaca január

  %20. %01. %2020      Zo sveta módy

Nový rok prináša mnoho. Nové predsavzatia, nové plány a tiež nové vône mesiaca od značiek Yankee Candle a WoodWick, stálic medzi sviečkami.

Čím sa tieto značky od seba líšia? Prečo sú tak obľúbené, a ktoré vône boli určené pre mesiac január? Poďte to zistiť.

Yankee Candle

Jedna z najznámejších a najžiadanejších značiek na trhu sviečok a vôní do interiéru vyrába svoje "poklady" z najlepších surovín s čistými prírodnými výťažkami. YC produkty sú výnimočné tým, že naozaj dlho a intenzívne voňajú. Oproti "obyčajným" sviečkam sú Yankee Candle z najlepšieho parafínu, vo vysoko kvalitných sklenených dózach s ručne vyrovnávanými bavlnenými knôtmi.

Zo širokej ponuky vôní sú každý mesiac zvolené dve, ktoré ten mesiac zakúpite za zvýhodnenú cenu. Od Yankee boli pre tentokrát určené za vône mesiace sladká Black Cherry a jemná A Calm & Quiet Place.

Yankee Candle Black Cherry

Aróma zrelých čerešní chytí za srdce každého, kto ich má rád. YC Black Cherry, či už sviečky alebo vonné vosky, vám svojou vôňou naozaj pripomenú horúce leto a šťavnaté čerešne, len sa zahryznúť.

Druhá vôňa "A Calm & Quiet Place" navodzuje príjemnú upokojujúcu atmosféru, a tak odpúta vaše zmysly od starostí všedných dní a pripomenie vám chvíle relaxácie na nejakom tichom pokojnom mieste. Doslova každý kút prevonia jemným jazmínom, letmým dotykom pačuli a hrejivým ambrovým pižmom.

Yankee Candle

WoodWick

Kvalitné vosky, medzi ktorými nájdete aj vosk sójový, dekoratívne vázy z číreho fúkaného skla a drevené viečka, ktoré slúžia aj ako podstavec. To sú WoodWick, sviečky, ktoré z domu robia domov. Od iných sviečok sa líšia hlavne prírodným dreveným knôtom, ktorý pri horení praská ako oheň v krbe a vytvára tak unikátnu atmosféru.

Prvou vôňou mesiaca január je Lavender Spa. Omamná, výrazná, ukľudňujúca kombinácia levandule a mäty. Druhá je vôňa Oudwood, drevitá a očarujúca. Aróma oudového dreva, dymového kadidla a jedinečnej ambry zjemňuje štipka vanilky. Sviečka voňajúca drevom, navyše s dreveným praskajúcim knôtom, to je, napríklad po náročnom dni, pohladenie po duši.

Woodwick Lavender Spa

Woodwick Oudwood

Publikoval: Katka Kocandrlova

Páčil sa vám článok?