Heureka
+421 239 183 083 (pracovné dni, 7-15)

V hlavnej úlohe ľadvinky!

  %25. %04. %2019      Zo sveta módy

Symbol 90. rokov hlási comeback na módnu scénu! Kabelky, crossbody tašky, listové kabelky, ba dokonca aj batôžky musia ísť do úzadia, keď prichádza na scénu kráľovná módnych doplnkov - ľadvinka!

Že sa vám to zdá až neuveriteľné? Retro, ktoré ste chceli nechať schované na dne skrine? Nenechajte sa zmiasť. Na starú ľadvinku radšej zabudnite, pretože aj tento kúsok musel prejsť renováciou, než zas prišla jeho chvíľa na módnom vrchole.

Frčia ľadvinky zaujímavo tvarované, zdobené aj minimalistické, ktoré ľahko skombinujete s mnohými outfitmi a budú vás baviť každý deň.

Nosenie okolo bokov vás asi napadne ako prvé, nie je ale jedinou možnosťou. Nahraďte ľadvinkou opasok alebo crossbody tašku, ak je dĺžka popruhu dostatočná. Môžete si ju pripnúť v páse cez košeľu, sveter alebo aj kabát. Vziať ju tiež možno šikmo, cez rameno, na prsia, razom bude jasné, že idete s dobou a aktuálne trendy vám nie sú cudzie.

Tommy Hilfiger ľadvinka

Kúzlo ľadviniek sa skrýva v jej praktickosti. Predsa len do nej schováte všetky potrebné drobnosti ako kľúče, telefón alebo peňaženku. Neťaháte sa s ruksakom ani si nenamáhate chrbát kabelkou a vaše ruky zostávajú voľné.

Bude vám verným doplnkom na výletoch, dovolenkách, festivaloch aj bežných cestách vo všedné dni, napríklad do mesta na nákupy. Ľadvinkám podľahli už aj svetové celebrity ako Rihanna, Anne Hathaway alebo Kim Kardashian.

Veríme teda, že aj vy podľahnete. My, ženy z Differenty, sme totiž už tiež stratené a chceme ich všetky!

 

Vyskúšajte ľadvinku značky Desigual - môže byť elegantná, decentná aj tak trochu rebelská. So zlatým alebo strieborným kovaním a vždy s nastaviteľným popruhom, aby využitie bolo maximálne a hravé.

Desigual ľadvinka

Športovú eleganciu ponúkame od značky Tommy Hilfiger! Šuštiace textilné prevedenie so zlatými detailmi a dvoma menšími vrecúškami - to skrátka nemá chybu. A v neposlednom rade nesmie chýbať ľadvinka nesúca logo ikony Calvin Klein, aj tá rozhodne stojí za pozornosť!

Calvin Klein ľadvinka

 

 

 

Publikoval: Katka Kocandrlova

Páčil sa vám článok?