Heureka
+421 239 183 083 (pracovné dni, 7-15)

Uskladnite svoje topánky originálne as kreativitou!

  %25. %06. %2013      Zo sveta módy

Hovorí sa, že šaty robia človeka a topánky sú kráľom outfitu ... prinášame Vám tipy na kreatívne uskladnenie Vašich kráľov a kráľovien z ríše topánok.

Mnoho z nás má slabosť pre topánky, vieme že by sme ich mali nechávať pri dverách, ale po čase sa nám začnú hromadiť. Máte ich viac, než váš botník unesie? P odívejte sa na naše kreatívne tipy, ako topánky uložiť.

pbargain8_1411770c

Buďte tvoriví!

Poobzerajte sa vo vašej domácnosti na veci, ktoré by mohli byť použité netradičným spôsobom. Ale aj zo štandardnej výbavy alebo napríklad schodiskových stupňov môžete urobiť jedinečné miesto na skladovanie.

shoe storage schody

Topánky nemusia byť uložené konvenčnými spôsobmi. Veľa na prvý pohľad už nepoužiteľného materiálu môže byť pretvorené a použité ako botník.

pallets shoe org

Všestranne použiteľné prepravné palety sa hodí aj pre výrobu originálnych regálov na uskladnenie, ďalším nevšedným nápadom je tiež botník vyrobený z oválnych krabíc. V takýchto krabiciach sa predávajú napríklad voňavé baleríny Melissa .

c8bdd9ec4b6b2a0f8f4792edc68d8463

Dostaňte topánky z podlahy! Pre vytvorenie cool displeja nalepte lišty na stene a jednoducho svoje najlepšie kúsky zaveste.

shoestorage

Neviete čo s topánkami na inú sezónu? Jednoducho je uskladnite pri strope!

shoe-holder-architectureartdesigns

"Skrinka na topánky s oponou". Máte málo priestoru a nechcete nechávať topánky na obdiv? Strčte je za záves :)

Clever-Ways-To-Store-Your-Shoes-architectureartdesings

Publikoval: Team Different

Páčil sa vám článok?