Heureka fb
+420 773 002 808 (pracovné dni, 9-17)

Under Armour - ako vrstviť oblečenie?

  14. 11. 2018      Zo sveta módy

Nie je to tak dávno, čo sme na Different.cz naskladnili novú športovú a hlavne módnu značku Under Armour. Nie je to tak dávno, čo sme vám o nej podali aj základné informácie na Different magazínu v článku Under Armour - nová značkám na našom eshope . V tomto článku vám prezradíme, ako kúsky Under Armour správne nosiť, prečo je nosiť, a ako je vlastne máte vrstviť.

Značka Under Armour pre svoje funkčné oblečenie používa tri základné technológie, ktoré sú závislé od počasia. Prvá je Cold Gear, ktorú si oblečiete, keď je vonku zima a môžete chodiť behať alebo vykonávať akékoľvek zimné športy aj keď vám teplomer ukazuje stupňa pod nulou. Druhou je Heat Gear, ktorú si oblečiete, keď je vonku horúco., Perfektne vás ochladí. Logicky. A konečne tretia je All Seasons Gear, ktorá vás dokonale ochráni práve vtedy, keď vonku nie sú žiadne extrémne prejavy počasia.

Ak veľa športujete, šport vás napríklad aj živia alebo ste len na ňom či už z akéhokoľvek dôvodu závislí, je potrebné vedieť, čo asi viete, že by ste mali voliť správne fuknčné oblečenie. Počas športu sa telo zahrieva, potom dochádza k procestu automatickej termoregulácie, čo znamenám že sa začne pudovo ochladzovať a vy sa zažíáte potiť. Potíte sa, občas to môže aj zanechávať pachové stopy. Nie je teda dobré voliť čisto bavlnené oblečenie, ktoré pot len ​​nasaje, tvoria sa na ňom nevzhľadné koláče a vám to vlastne ani nie je príjemné. Je potrebné voliť funkčné kúsky, ktoré pot od tela odvádza, a zároveň je vstrebávajú a rýchlo vysychajú, zostávajú ľahké a príjemné.

Ako vrstviť oblečenie Under Armour?

  • Prvá vrstva by mala ideálne priľnúť k telu, hovorí sa jej tzv. Druhá koža. Tá odvádza pot od tela, okamžite vysychá a zostáva stále ľahká. Telo je tým pádom tiež suché.
  • Druhá vrstva by vás mala zahriať, čo je pri športovaní dôležité, aby ste sa cítili komfortne, vďaka tomu, že máte svaly zahriate.
  • Tretia vrstva by vás mala ochrániť od okolitých vplyvov, treba pri nepriaznivom počasí.

Nechajte sa inšpirovať naším videom a už sa nenechajte odradiť od športu nikým a hlavne ničím. Športom ku zdraviu a šťastie - endorfíny.

Publikoval: Nikol Valešová

Páčil sa vám článok?

Tento web používa k poskytovaniu služieb, personalizácii reklám a analýze návštevnosti súbory cookie. Ďalšie informácie