Heureka
+421 239 183 083 (pracovné dni, 7-15)

Ukladanie bižutéria aneb ako šperky ozdobia Váš byt

  %19. %09. %2013      Zo sveta módy

Pozná to určite každá žena- ten pocit, kedy si nutne chcete urobiť radosť a nemáte zrovna na rozhadzovanie. Malá bižutérny drobnosť ešte nikoho nezabila a mnohokrát Vám urobí väčšiu radosť než drahý zimný kabát. A tak tie krásne čačky hromadíme a hromadíme a nemáme ich nikdy dosť!

Rovnako ako náš šatník, ani šperkovnice nie je nafukovací. Prinášame Vám preto zopár tipov, ako bižutériu nielen prehľadne, ale aj vtipne uložiť. Nie na dno skrine, ale priamo v interiéri!

O luxusnom zlatom ráme, plnom pekných šperkov, sníva asi každá žena. Pokiaľ máte v stene výklenok a ste dostatočne kreatívny, uložte svoju bižutériu priamo v stene. Drevený rám môžete nafarbiť podľa zvyšku interiéru a živý obraz je tu.

luxusná dámska bižutéria Luxusné bižutéria si zaslúži luxusné uloženia (Zdroj: google.com)

Rám obrazu, či už veľký, menšie, guľatý či hranatý, je vďačným pomocníkom v mnohých interiéroch. Motívom obrazu sú v tomto prípade len Vaše obľúbené šperky. Stačí si na zadnú stenu rámu pripevniť pár malých klinčekov a šperky na ne zavesiť. Každý deň tak Váš obraz môže vyzerať inak a neomrzí vás.

šperkovnica Zaujímavá šperkovnice, ktorú si zvládnete vyrobiť sama (zdroj: google.com)

Máte menšie rámčeky? Nevadí! Každý rám môže byť v inom štýle. Inšpirujte sa napríklad. Na fotografii rámčekom sa šperky v stredomorskom štýle.

ukladanie bižutéria Uložte bižutériu do rámčekov podľa štýlu (zdroj: google.com)

Dávate prednosť holým stenám a minimalistickému štýlu? Potom pre Vás bude vhodnejšie upratať svoje šperky pekne do šatníka. Iste oceníte praktický obojstranný organizér na ramienku.

ako uložiť bižutériu Praktický organizér na šperky (zdroj: google.com)

Posledným a zrejme najštýlovejším riešením ukladania bižutéria je použitie dreveného boxu a fliaš od vína. Znie to smiešne, všakže? Ale výsledok je originálny :-)

dámska bižutéria Ako štýlovo uložiť bižutériu s pomocou fľaše od vína (zdroj: google.com)

Publikoval: Team Different

Páčil sa vám článok?