Heureka
+421 239 183 083 (pracovné dni, 7-15)

Tropické léto si žádá tropické motivy

  %02. %08. %2018      Zo sveta módy

Leto je v plnom prúde! Teploty stúpajú, rovnako ako jeho výpredaje. Dovolenka, elán, pláž, palmy, smiech a pozitívnej energie, ktorou nás nabíja slnečné lúče ... a že sa do žiadneho tropického raja tento rok nechystáte? Nevadí. Doprajte si ho aspoň na sebe!

Otvorte dvere svojho šatníka aj svoje srdce atraktívnym tropickým motívom, ktoré žiari všetkými veselými farbami, zlepšujú náladu a čaruje úsmev na tvári už pri obyčajnom zahliadnutí.

Či už zvolíte pestrú alebo skôr decentné variantu, budete neprehliadnuteľná. Pristane všetkým, tmavovláskam aj blondínkam, hubeňourům i bacuľkám. Sú to skrátka motívy, ktorých sa len nesmiete báť a ísť smelo do nich.

Mrknite treba na tieto úžasné nohavice Deha ! No nie sú fantastické? Sú! Ľahko ich skombinujete s akýmkoľvek jednofarebným topom, tielkom, tričkom, džínsovú bundičkou alebo slabším svetríkom. Rovnaké to bude aj s topánkami - k takýmto nohaviciam môžete obuť balerínky, lodičky, tenisky aj papuče. Kombinujte buď s jednou z farieb z palety nohavíc alebo univerzálne bielu či čiernu a rozhodne nešliapnete vedľa.

Šaty, šaty, šatičky! V lete sú obľúbeným kúskom mnohých žien. Už ste ale vyskúšala tropické maxišaty Desigual? Nie? Tak rýchlo pre nich, pretože mizne zo skladu rýchlosťou svetla. Exotika z nich doslova srší, a tak ich chce mať každá z nás nielen na dovolenku, ale aj pre všedné dni, kedy sa chceme cítiť ako bohyňa tropického lesa.

Čo k tropickému outfitu na nôžky? Do horúcich i chladnejších dní máme tie pravé pary pre vás. Tenisky Converse s palmovými listami alebo žabky Ipanema s exotickými kvetmi. V Oboje sa vám bude chodiť ako po obláčiku.

Pomyselnou čerešničkou na torte je u každého outfitu vhodný doplnok. Siahnite po kabelke Desigual, z ktorej dovolenkový nádych leta sála pestrofarebnými vzormi. A zabudnúť nemôžeme ani šatku Desigual, ten celok krásne doladia, v chladnejších večeroch vás príjemne zahreje a bude vám štýlovým spoločníkom aj na pláži, kde ho môžete použiť ako pareo k plavkám.

Publikoval: Katka Kocandrlova

Páčil sa vám článok?