Heureka
+421 239 183 083 (pracovné dni, 7-15)

Tričko, ktoré si môžete prerobiť každý deň? Áno, Dizzplay!

  %16. %07. %2013      Zo sveta módy

Asi už ste o tričkách Dizzplay počuli, ale veľa ľudí stále tápe, ako to vlastne funguje. Občas nám niekto napíše, že by chcel to a to tričko s nápisom svojho mena. Ale veď to meno si tam môže napísať sám. A druhý deň napríklad tel. Číslo. Alebo želanie niekomu k narozkám. Alebo meno tímu, ktorému fandí. Alebo, že je s priateľmi na dámske jazde. Alebo, že zapijú slobodu. Alebo ... alebo úplne čokoľvek. V tom je tá genialita tričiek Dizzplay!

Moderné suchý zips je tajomstvom zmeny nápisu. Dizzplay - jedno tričko a každý deň iné

Ako to presne funguje? Každé tričko Dizzplay má na prednej strane ultrajemný moderné suchý zips, ktorý navonok vyzerá ako látka, ale funguje, ako bežné suché zipsy. Ku každému suchému zipsu ale potrebujeme jeho druhú časť s háčikmi a tou sú u tričiek Dizzplay písmená. Tak už tomu rozumiete? Každé písmeno tak môžete jednoducho odlepiť a nalepiť. Alebo odtrhnúť a přilípnout? Ako sa tomu vlastne hovorí u suchého zipsu? :)

Suchý zips je tajomstvom zmeny nápisu. Suchý zips je tajomstvom zmeny nápisu.

Vďaka modernému suchému zipsu a balíčka písmen (niektoré sú v balíčku aj 4X - napríklad A, E atď.) Už nemusíte riešiť potlačami. Zložíte si vlastný nápad za pár sekúnd.

Písmená a Symboly Dizzplay obsahujú širokú škálu. Písmená a Symboly Dizzplay obsahujú širokú škálu.

Nejedná sa ale len o produkt, s ktorým sa dá užiť veľa zábavy a pobaviť svoje okolie. Je to zároveň aj veľmi zaujímavý, neopozeraný a silný obchodný a reklamný nástroj. Môžete s ním veľmi jednoducho zaujať a propagovať svoje výrobky, služby, akcie atď.

Barman s trikom Dizzplay a akčným koktailom. Dali by ste si Mojito? :) Barman s trikom Dizzplay a akčným koktailom. Dali by ste si Mojito? :)

Príklady životných situácií, kde sa Dizzplay ideálne hodí, nádherne opisuje príbeh Marka a Nikol. Od zoznámenia až po rodinu. Mrknite a možno budete mať husiu kožu ako my: https://dizzplay.com/cs/dizzplay-pribeh :)

Tričko Dizzplay môžete využiť napr. Pre žiadosť o ruku :) Tričko Dizzplay môžete využiť napr. Pre žiadosť o ruku :)

Vďaka špeciálnej ponuke je teraz cena za tričko a balenie písmen alebo symbolov naozaj dostupná. Teraz už nie je na čo čakať, pretože sa hneď môžete stať sami návrhárom svojho trička :) Vaši priatelia otvoria údivom pusu a zatvoria ju, až odídete z miestnosti;)

Dizzplay triko a písmená - akčná ponuka Dizzplay triko a písmená - akčná ponuka

Dizzplay tričká Dizzplay tričká

Viac informácií nájdete na oficiálnych stránkach projektu: www.dizzplay.com  

Publikoval: Team Different

Páčil sa vám článok?