Heureka
+421 239 183 083 (pracovné dni, 7-15)

Trendy záležitosť na jeseň a zimu? Pončá!

  %07. %11. %2016      Zo sveta módy

Absolútne trendy záležitosťou sú pončá. Štýl, ktorého sa veľa z nás sprvu bálo, ktorý pre nás nebol vôbec prirodzený. Objemné šály, habity, deky, tak by sme pončá tiež mohli nazvať. Dlho netrvalo a pončá sa stala neoddeliteľnou súčasťou našich šatníkov.

Pončá možno nosiť rôznymi spôsobmi, cez tenšie vrstvy alebo bundy, ktorými nielen oživíte outfit, ale veľmi príjemne vás zahrejú. Existujú rôzne strihy aj materiály, kombinácie farieb a motívov. Čo sa pončá týka, nebojte sa trochu experimentovať. Je úplne jedno, akú zvolíte farbu, materiál a motív, dôležité je, že je to veľké, má to strih a šmrnc. Poďme sa teda pozrieť ako sa pončá nosia.

Desigual pončo Luna

Pohodlný kúsok od značky Scotch & Soda , ktorý jednoducho prehodíte cez seba. Pončo je vyrobené z pevného, ​​hrejivého materiálu a má špecifický strih, skvele vyzerá v kombinácii s koženkovou bundičkou alebo sa svetrovými rolákom.

Scotch & Soda pončo

Pončo, ktoré rozžiaria váš celkový outfit je rozhodne od značky Desigual . Červená farba a obľúbený motív mandaly je pre Desigual typické. Navyše rolák a trendy strapce v spodnej časti podliehajú posledným módnym trendom aktuálnej sezóny. Desigual pončo Clara

Publikoval: Differenta Team

Páčil sa vám článok?