Heureka
+421 239 183 083 (pracovné dni, 7-15)

Trendy jesenné kabáty tohtoročnej sezóny

  %19. %09. %2017      Zo sveta módy

A máme tu jeseň! Obdobie, ktoré milujeme i nenávidíme. Čas, kedy sa príroda zahalí do tých najmagickejších farieb, ale aj sezóna emocionálnych búrok. Či už patríte medzi priaznivcov či odporcov jesene, všetci máme niečo spoločné. Skrátka a dobre je potrebné sa trochu přiobléci. A čo by sme boli za módnu eshop, keby sme vám neprezradili, čo sa bude tento rok nosiť. A pretože by to bolo na veľmi dlhý článok, začneme tým najdôležitejším, a to sú jesenné kabáty.

Na začiatok by ste mali vedieť, že kabáty vždy boli, sú a budú trendy. Mení sa iba materiál, farby a strih. Väčšinou sa dá jeden kúsok nosiť niekoľko sezón, a to do tej doby, než vás proste a jednoducho prestane baviť. Na našom eshope si môžete vybrať módne kúsky od holandskej značky Scotch & Soda alebo Desigual, a to vám môžeme zaručiť, že vás len tak neprestanú baviť nosiť.

Desigual

Značka Desigual je pestrá, to vieme, posledné kolekcie sú však o niečo umiernenejší. Hoci farby sa nosí a nosiť budú, tak i jednofarebné kúsky v netradičnom prevedení sú tento rok ,, in ". Nadčasovým štýlom je však denim. Džínsové bundy sú legendárne, ale čo takto džínsový kabát Desigual ? To je už menej obvyklé a pre túto jeseň absolútny top.

džínsový kabát Desigual

Scotch & Soda

Úplnou trendy záležitosťou je jednoznačne tento vlnený kabát Scotch & Soda , ktorý spája klasiku s eleganciou. Nadčasová horčicová farba mu dodáva šmrnc a zaručuje dlhodobé nosenie. Kabát je teplý, takže ho môžete nosiť aj v zimných mesiacoch a navyše pod neho môžete vziať akýkoľvek outfit, či už športové či elegantné.

horčicový kabát Scotch & Soda

 

Publikoval: Differenta Team

Páčil sa vám článok?