Heureka
+421 239 183 083 (pracovné dni, 7-15)

Trendy farby jesene 2018

  %12. %11. %2018      Zo sveta módy

Jeseň nás definitívne zavalil svojim úchvatnými farbami, a preto si žiada extrémnu pozornosť aj náš šatník a botník. Ak patríte medzi tých, ktorí svoje letné šaty a svieže farby zaklízí na dno skríň a šatník vyplní šedú, čiernu a hnedú, máme pre vás zlú správu. Módne trendy nás chcú vidieť žiariť vo farbách. Takže ak radšej nosíte univerzálne kúsky, nebojte sa ich oživiť aspoň farebnými doplnkami.

A pretože je ich ešte stále pekne a máme tu obdobie ,, babieho leta "nie je nutné zberať letné šaty. Môžeme pod ne obliecť pančuchy, legíny alebo džínsy, obuť k nim čižmy alebo členkové topánky, na ne natiahnuť Krivák alebo dlhý kardigan a pokračovať v krasojazde. Jasným dôkazom je potrebné aktuálna kolekcia značky Desigual. Takéto šmncovní dámske šaty Desigual by vo vašom šatníku rozhodne chýbať nemali. Vedľa nešliapnete sa stále trendy kvetinovými alebo zvieracími vzormi. Takže ak máte v skrini nejakého leoparda, vytiahnite ho.

Čo sa farieb týka, kráľovnou jesene je farba oranžová, ktorá priamo súznie s jesennou prírodou. Hneď za ňou je farba horčicová. Tieto zažívať farby, pripomínajúce jesenné dubové listy vás rozžiari a oživí nudné módne ulice. Úplnou kôstkou vo vašom šatníku bude horčicový kabát alebo oranžová bunda. Cítite sa ale skôr na uniformné čiernu, šedú, alebo tmavo modrú, môžete svoju jesennú outfit oživiť treba horčicovou čiapkou Calvin Klein .

Pantone Color inštitút každý rok vyberá trendy farbu na celý rok. Na rok 2018 sa stala farbou numero uno fialová čiže ultra violet. Asi sa budete diviť, ale fialová farba nelepí vynikne práve vedľa žltej, horčicovej alebo oranžové. Ďalšími top farbami jesene sú staroružová alebo šedoružové.

Absolútnym trendom tohto roku je tiež tzv. Colorblock. Pod týmto pojmom si môžete predstaviť kombináciu pestrých farieb, ako sú ružová s oranžovou alebo so zelenou, žltá s modrou alebo červená s petrolejovú. Skrátka a dobre fantázii sa vo farbách medze nekladú ani na jeseň. Naše odporúčanie je: Buďte kreatívny, nebojte sa toho. Vybočte z davu. Buďte different.

Publikoval: Differenta Team

Páčil sa vám článok?